Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti dolgoznátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti dolgoznátok olyan munkahelyen, ahol a műszak végén a férfi kollégáitokkal kell zuhanyoznotok egymás előtt?

Figyelt kérdés

Volna most nekem egy álláslehetőség. Megnéztem, fel is vennének jövő hónaptól. De elég koszos meló, szóval nap végén mindenki megy fürdeni.

Megmondom őszintén elég szégyenlős vagyok. Sajnos elég kis farokkal vert meg a sors, meg én nem borotválom ott, ráadásul körül is vagyok metélve. Félek a beszólásoktól. Nem tudom elvállaljam vagy nézzek mást?

Valakinek tapasztalat...??



febr. 16. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Dolgoztam,sőt dolgozok is ilyen helyen. Senkit sem érdekel a másik teste.Senki nem szól be,amúgy is egyből ráragasztanák,hogy b...zi,ezért figyelgeti a másik farkát,szóval no para.
febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyébként tetszene, biztos nem emiatt mondanám, hogy nem. Hidd el max 1-2 napig leszel érdekes. Én se borotvalom, es elég sokat fordultam meg közös zuhanyzóban. Egy idő után teljesen természetesen jártam keltem ott
febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szinte csak olyan melóhelyem volt eddig.

Szard le.

Nem fognak nézni.

febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan próbáld meg, ha nem lesz oké (amire kicsi az esély), még elmehetsz...
febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek a "szrd le" és a "még bármikor elmehetsz" , Van próbaidő, és sajnos tudjuk, Magyarország előre megy nem hátra, és nem könnyű melót találni, aki meg beszól, ne vedd figyelembe, minden csoda három napig tart. Amúgy női munkahelyeken, vagy főnököktől meg más izélgetések vannak, ott inkább lelkileg megy a piszkálás.. Sok erőt!
febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Normális helyeken egyik férfi sem nézegeti a másik farkát. Én nem dolgoztam ilyen helyen, csak uszodaöltözőben voltam sokszor. Pl. nagyon jellemző, hogy a férfiak a fal vagyis a fogas/öltözőszekrény felé fordulva öltöznek-vetkőznek. Ez egyrészt praktikus, mert ott vannak a ruháik, ill. oda teszik le, amit levetnek, másrészt így csak a hátukat, feneküket látja más.

Ez semmiképp se tartson vissza egy állás elfogadásától.

febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a farokméret,ha már említetted. Nem figyelgetjük,de vakok sem vagyunk.Még véletlenül sem szabad abból a méretezésből kiindulni,amit itt olvasol.Mi sokan voltunk,de biztos lehetsz benne,hogy amekkora a tiéd,a legtöbbnek szintén olyasmi.
febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, hogy műszak végén a kutyát nem fogja érdekelni a farkad. Mindenki örül, hogy letusol és mehet haza. Én is dolgoztam ilyen helyen, meg táborokban, laktanyákban is sokan tusoltunk együtt, de egy farokra sem emlékszek.
febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi

Koliba és edzés után rengetegen zuhanyzunk meztelen egymás előtt és senkit nem érdekel a másik.farka

febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos metéltként volt ilyen esetben problémám.Pedig nem mutogatom magam.
febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!