Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van innen visszaút, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van innen visszaút, vagy ez már menthetetlen? Perverz lett vagy normális ez?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az elején teljesen hagyományos szexként indult, szuper jó volt, imádtam.

Aztán jött az anál, és sokáig elég is volt, mint extrémitás.


De mára eljutottunk a pisiig (kölcsönös), spriccelés, oly mértékben, hogy a gumilepedő ázik, kölcsönös anál (felcsatolhatóval dugom), swingerezés idősebb nőkkel/férfiakkal.


A felcsatolható kivételével mindegyiket én vetettem fel, mint kipróbálási lehetőség, de csak 1-1 alkalomra, az újdonság miatt. És teljes mértékben rákattant, nekem pedig rendkívül kellemetlen, hogy minden együttlétünk ezekről szólnak a régi hagyományos szex helyett.


Említettem neki, a változás ideig-óráig tart.

Azt kéri "néha azért csináljuk, a kedvemért", ez a néha a valóságban minden alkalom.


ápr. 15. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy tök jó, hogy ilyeneket csináltok, de ez szerintem elég kellene legyen havonta 1-2 alkalommal, az összes többi együttlétnek kettőtökről kellene szólnia. Ha neked ebből eleged van, keress mást.
ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik úgy hogy a saját küszöbödre sz.rt.l, takarítsd is el!
ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt megrontanod a pasasod. Rendes nők akkor is fékezik a pasasuk szexualitását, ha nekik is kívánatos lenne több extrémitás, mert tudják, hogy ennek mi lesz a vége.
ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs visszaút! narkotikum lett neki ez a kötetlen kis perverzitás, ami nem hogy visszaút, de még rosszabb is lesz, erre készülj fel!
ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt kell megennetek amit megfőztetek.
ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez , mint minden dinamika, változni fog. Az hogy idáig eljutottatok, is egy folyamat volt, egy ív - mint ahogy írod. Majd innen is mentek tovább. Hogy vissza, vagy oldalra, nem lehet tudni.


Nincs ezzel semmi baj, egyetlen titok van: az őszinte, nyílt kommunikáció. Olyan sokszor beszélünk róla, elméletben. De én azt tapasztaltam (így 44 éves nőként, az extremitásokat és a BDSM-t mosnatában felfedezőként), hogy VALÓBAN kulcsfontosságú egy kapcsolatban, hogy bármi, ami zavar, ami nem komfortos, ami sok/kevés, azt mondjuk ki, elemezzük, kutassunk utána, cicnáljuk szét. A másik fél is jobban megérti, ha pontosan tudja, mi jár a fejünkben.


Kíváncsiak voltatok ezekre, bevettétek a repertoárba, mentetek tovább, egyikőtök vagy a másik határáig. Ott mindig meg kell állni, vagy visszább lépni, ha már valakinek nem komfortos. Akár időlegesen, nyitva hagyva annak a lehetőségét hogy újra be lehet nyúlni a fiókba, ha olyan a hangulat.


De ez csak az én véleményem

ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nekem pedig rendkívül kellemetlen, hogy minden együttlétünk ezekről szólnak a régi hagyományos szex helyett."


Jogodban áll valamire nemet mondani. (csak mondom...)

ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dönthetsz úgy, hogy összezárod a aegged. Dönthetsz úgy, hogy nem mész el swingerre, kiszállsz akocsiból. Milyen kérdés ez
ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!