Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki azt vallja, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt vallja, hogy az igazság nem objektív, az egy menthetetlenül romlott ember? (A kérdés nem homoszexualitás jellegű, de azzal példálózok, így ide írtam, mert a többi kategóriában széttrollkodnák a homofób hülyegyerekek)

Figyelt kérdés

Ez a világnézet szerintem a lehető legaljadékabb emberekre vall. És most olvasom, hogy az utcákat ellepik ezek a pszichopaták:

[link]


Ezzel a világnézettel tetszőleges cselekedetre rá lehet mondani, hogy erkölcsös és tetszőleges cselekedetre rá lehet mondani, hogy erkölcstelen. Ezek az emberek szoktak itt, a homoszexualitás kategóriában is egy csomó mindent félreértelmezni.


Egy klasszikus példa:

"A" és "B" ember találkozót akarnak megbeszélni

"A" ember nem akarja, hogy "B" megdugja

"B" ember meg akarja dugni "A"-t


Kinek van elvárása a másik felé?


A melegek többsége által tagadott objektív igazság a következő:


Kizárólag "B"-nek van elvárása a másik felé azáltal, hogy ő akar "A" testével rendelkezni, amennyiben szexre kerül sor. "A"-nak nincs elvárása, mert az nem "B" testével való rendelkezés, hogy ne dugja meg "A"-t.


Ehhez képest a melegek többsége még képes azt is kihozni, hogy kizárólag "A"-nak van elvárása azáltal, hogy nem engedi a dugást, ami a szexnek alapvető tartozéka kellene, hogy legyen.


Ezzel, hogy a melegek már azt is elvárásnak tekintik, hogy a testemről magam akarok rendelkezni, hamarosan oda is eljutnak, hogy Auschwitz-ban is a deportáltaknak voltak elvárásai azáltal, hogy maguk akartak a testükről rendelkezni?


Nem furcsa, hogy pont a melegektől indul ez a fajta gondolkodásmód, akik ugyanúgy áldozatok voltak Auschwitzban?


nov. 30. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ahhhh, baxxameg, ennek sose lesz vége.......................................
dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Na, akkor én most elteszem magamat holnapra!
dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Tldr
dec. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itten te értelmezted félre a kutatást. A történelmet meg a nyertesek nyilván hamisítják.
dec. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A ember nem akar dugni, B ember akar dugni. A és B nem egymást keresik, és mennek tovább a dolgukra.
dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem A-ra ráférne egy kiadós b@szás, jót tesz az idegeknek is.


Ne olvass ilyen agymosó baromságokat, sokkal boldogabb lesz az életed. És a miénk is.

dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy passzív X vagyok és az ABC összes betűje megrakhatna, akár együtt is. :)
dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az lenne az elvárásom, hogy az ilyen jellegű kérdések ne legyenek kitéve.
dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: B. meg A.! C.D. vagyok, már pucsítok is...
dec. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az objektív igazság és az objektív valóság nem ugyanaz. A relativizálás veszélyes. Főleg az egy bites utca emberétől, meg a Puzsér, FAM, Frei, Friderikusz-féle önjelöltektől.
dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!