Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire elvetemült perverzió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elvetemült perverzió kamionban szeretkezni?

Figyelt kérdés

Belföldi teherautósofőr vagyok, csak elvétve van havi 1-1 külföldi fuvarom, ahová legutóbb elvittem a barátnőm egy 3 napos kanyarra. Ott amikor kezdeményezni próbáltam akkor nagyon kiakadt:

-itt??egy parkolóban?? közterületen??egy kamionban?? Normális vagy?!


Hangsúlyozom, hogy ez kamion, nem szgk amiből minden kihallatszik, kilátszik. 40t jólfelszerelt modern nyergesvontató, nagy ággyal, hálófülkével. Extrém hangosnak kellene lenni, hogy bármit is észrevegyen a környezet.



ápr. 15. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra nincs benne. Behúzod a függönyt és kész.
ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Habár soha nem csináltam de szerintem nem perverz
ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Valami apáca volt a csaj?

Nekem volt bnőm, akit úgy kellett leállítani, hogy na itt nem kéne tényleg...ott én voltam pasasként a hisztérika.

Tóparton, a kb tömeg közepén.

ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl gondolni, nincs ebben semmi perverz, a csajszinak meg szerintem túlságosan új és hirtelen jött szituvá kerekedett a történet amitől meg lehetett rémülve, ami szerintem teljesen normális ha valaki még nem volt ilyen helyzetben. Ilyenkor csak el kell neki mondanod ugyan azt, amit ide leírtál, mert mi már tudjuk hogy egy kamion “hangszigetelt”, ő meg még nem tudta/ tudja. Vaaaagy, így fejezte ki hogy nem akart veled szexelni.
ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen perverzió nincs ebben, a csajod simán csak erősen konzervatív aki csakis négy fal között ágyban hajlandó csinálni.
ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet túl izgalmas ez a csaj, gondolom otthon is le kell kapcsolni a villanyt, nehogy valami baj történjen ;-)
ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen okés.
ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán benne lennék. Szoktam is ilyesmiről fantáziálni.
ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy Globetrotter fülkés Volvo az tök kényelmes. Szexelni is.
ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!