Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira elvetemült /...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elvetemült / elítélendő dolog ha egy férfi csak szexelni szeretne egy csinos vonzó nővel, és nem akar komolyabb dolgot?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, vannak ilyen fériak akik nem akkarnak kapcsolatot csaaaak szórakozni innentől kezdve már a partner szándékait kell ki deríteni


19/l

2017. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha a nő is így tudja/ gondolja és nem gázolsz bele más család magánéletébe, akkir semmi gáz....illetve akkor jön majd a szexkapcsolatok átka, amikor valamelyik fél majd többet akar, mint a másik. De nosza...
2017. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na jó de ha ezt elmondom bármely nőnek , egyik sem hagyja hogy megismerjen... pedig nem is azonnal szeretnék szexet, csak ha van szimpátia... tehát mégis csak valahogy egyből elhessegetítek az ilyen férfit.
2017. szept. 19. 09:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor rossz embereknél keresgélsz
2017. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
53%
Szerintem nem elítélendő. Én nemrég léptem nyílt házasságba a feleségemmel, így épp hölgyet keresek közös örömszerzés céljából :)
2017. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a megfelelő partnernél nem gond, de ne várd már el mindenkitől, hogy csak úgy dugjon veled
2017. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. A megfelelő partner kell hozzá. Illetve mindent a legelején helyretenni, letisztázni. Én is kerestem így, még itt is, láthatod, van ilyen nő.
2017. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéred, hogy fogadjunk el téged úgy ahogy vagy a saját igényeiddel.

Rendben.


És nem érted, hogy a lányok miért kergetnek el téged amikor felhozod az igényeidet? Hát azért, mert ő nekik nem ezek az igényeik, szóval hagyd békén őket.

2017. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem gond, csak ne csodálkozz, ha így szintedhez mérten gyengébb csajoknak leszel csak kívánatos. Átlag férfiembert pont az motiválja arra, hogy komolyan vegyen egy nőt, vagy legalábbis ezt elhitesse vele, mert tapasztalatból rájött arra, hogy így kaphat szintjéhez mérten legjobb minőségű nőt.
2017. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert ezek a lányok nem csak szexet akarnak, így nem érdekli őket.


2. Mert benne lennének a szexkapcsolatban, de nem veled.


3. Mert sértőnek érzik, hogy semmi más nem érdekel téged belőlük, csak a testük, és ez bántja őket.


Egyébként nem elítélendő, csak találd meg hozzá a megfelelő partnert.

2017. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!