Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok fordult már elő veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok fordult már elő veletek, hogy indokolatlanul nagyon felizgultatok pl munkahelyen, buszon, iskolában, az utcán, vízparton és emiatt alig vártátok, hogy haza érjetek?

Figyelt kérdés
Kort és a szituációt is írjátok le.

ápr. 15. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen soha.


Színtévesztő vagyok.

ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Strandon volt hogy ahol a masszás viz jön fel az pont jó helyre ment és attol elélveztem. Otthon is zuhanyal szoktam és ez pont olyan érzés volt.
ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, előfordul ilyen, képzeld el a nők is emberből vannak.
ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen, egy üzletben szemeztem egy tőlem idősebb, 40-es férfivel. Olyan tekintettel nézett rám, hogy teljesen benedvesedtem ettől a pár másodperces szemkontaktustól.

27N

ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
*27F
ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

6#

Nem kell kijavítanod, nő vagyok.

ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már néhányszor suliba meg buszon
ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!