Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, zavarna, megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, zavarna, megtennétek?

Figyelt kérdés

Szóval valljuk be, én imádom, ha egy nekem tetsző nő lepisil, főleg, ha bugyiban, naciban bepisil, természetesen " kulturált" körülmények között és módon. Ettől szexuális értelemben totálisan begerjedek. Egyszerűen imádom, nem tudom miért...

Mennyire vállalnátok be ezt, termesztésen én is szívesen elégítem ki az extrém vágyakat, nem vagyok önző a szexben. Amúgy kedves, értelmes, humoros, jóképű férfi vagyok ( ha ez számít egyáltalán).

De a fenti dolog nagyon nyomasztó is, félek, hogy egyáltalán hogyan hozzam elő..

Köszönöm, ha válaszoltok, esetleg megosztjátok tapasztalataitokat, ha van ilyen téren.



ápr. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Soha. Ez gusztustalan.
ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kevesen tennék meg, ez megalázó, mi az , hogy "kultúrált..." Hogy lehet az jó érzés, ha bemegy ...
ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy egy megfelelően bizalmas, őszinte kapcsolatban MINDEN vágyat felszínre lehet és kell hozni. Nyilván, nem a legextrémebbel érdemes kezdeni.


Egymásnak adják aztán a kipróbálásra váró kalandok, élmények a "kilincset".


Én így tapasztaltam.


Nem gondoltam volne én sem még mondjuk két éve, hogy ilyesmi érdekelne, vagy pláne izgalmasnak tudnám látni, de most, túl néhány szokatlan élményen, azt mondom, simán.


Azaz, őszintesèg, EQ, kommunikáció

ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, akivel játszott az egymás lepisilése, még gumis lepedőt is vett erre a célra, hogy ne a fürdőkád kényelmetlenségében legyen...

Van is ebben izgalom, de a bepisilés eszeünkbe sem jutott..


Egyébként előtte sok víz ivásával szinte teljesen színtelenné és szagtalanná lehet tenni.


Hajrá fanyalgók, osszátok az észt és a kultúrát !!!


:)

ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-4# köszönöm a válaszokat, látom van szerencsére aki kellő érzelmi intelligenciával tudja kezelni a dolgokat 👍
ápr. 15. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!