Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van olyan fantázia amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan fantázia amit nem lenne jó átélni mégis rendszeresen arra masztizok?

Figyelt kérdés

A minap beszéltem közeli barátnőmmel ilyen intimebb témákról az egyik csajos bulin hogy ő pl arról szokott fantáziálni hogy vki kényszeríti szexre de nyilván nem akarja hogy megtörténjen.

Én persze azt mondtam hogy nekem nincs ilyen, de nekem pl az hogy teherbe ejt a fiú akivel elvesztem szüzességem majd.


Nyilván ez nem lenne normális hogy 18 évesen terhesnek lenni, ahogy barátnőm se szeretné hogy áldozat legyen. De miért vannak ilyen fantáziák ha életben mégse lenne jó ha megtörténne?


Vagy szimplán hormonok játéka ez, frusztráltság?



ápr. 15. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért van, mert bizonyos dolgok csak fantázia/szerepjáték szinten működnek. Teljesen más érzés például egy szerepjáték amiben a durvább szex/erőszak van jelen olyannal akihez vonzódsz és együtt vagy vele, mintha tényleg megtörténik veled olyannal akit esetleg pl nem is ismersz. Az hogy ezek miért alakulnak ki itt-ott arra nekem nincs meg a szakmai tudásom, hogy megmondjam, de azért a valóságtól ilyen téren nagyban eltér a fantzáia és a szerepjáték.
ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert ezeket élveznétek valósàgban is
ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez gyakori dolog, hogy valami “tabu” témát vonzónak, izgatónak talál az ember, de kipróbálni, átélni nem akarja. (Amúgy szexen kívül is van ilyen: horror film, háborús számítógépes játék, ketrecharc a TV-ben, stb)
ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én pl. szeretnék kikötözni egy férfit, és úgy kényszeríteni, hogy engem kényeztessen. Élőben soha nem tennék ilyet.
ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván mert a gondolat és a valoság nagyon különböző. A gondolat nem fájdalmas, de átélhető végiggondolhatók az élvezetet nyújtó megalázó érzések, fájdalom és hosszútávú következmények nélkül. Férfiak gyakran fantáziálnak például arról, hogy a nők tökönrugással alázzák őket. Gondolatban szorakoztató lehet a kiszolgáltatottság megalázás érzése, de a gyakorlatban nem hiszem hogy szeretnék kiprobálni átélni. Főlleg úgy nem, hogy az utánna még napokig fájna, miközben az élvezet már rég elszállt.
ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 - pedig sok férfi van, akit pont ez izgatna...
ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban gondolkodtam el ezen.


A fantáziámban néha én vagyok, akit aláznak. Szavakkal leginkább, meg leköp a férfi, meg ilyesmi. Valoságban nem jön be ez, sőt a nyáltól ubdorodom (lehet azért undirodok, mert van ez a perverz vágyam, amit nem tudok kezelni...?)


Ha valójában, szex közben olyan szavakat használnának, mint a fantáziámban, akkor összegörnyednék sírva és biztos, hogy nem lenne szex :D


Azon gondolkodtam, hogy bennem erősen van egy megfelelési kényszer, nagyon alábecsülöm magam és folyton úgymond ostorozom magam azok miatt a tetteim miatt, amiket nem találok megfelelőnek. Szinte minden tettem ilyen. Lehet a szexuális fantáziámban ezért vagyok ennyire alárendelt, ezért büntetnek folyton. De ez csak egy tipp.

ápr. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam meg pont az van hogy bezarva tartanek egy lanyt es nyalnám egesz nap, persze igazabol nem tennék ilyet mert buncselekmeny de valamiert megis felizgat
ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem olyan biztos, hogy borzasztó lenne azt átélni, mármint a terhesség se katasztrófa alapesetben.
ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a tudatalattid rejtett befolyásolása miatt van.


Sokszor nem tudod, hogy miért arra gondolsz amire vagy miért azt álmodod amit.


Rejtett üzenetek jutnak a tudatalattidba.

ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!