Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírjak ki 5 napot recska...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjak ki 5 napot recska nélkül?

Figyelt kérdés
nem leszek otthon 5 napig így recskázni se tudok (ha nagyon akarnék tudnék de nem olyan mint otthon) hogy bírjam ki? naponta legalább 1x ki kell vernem hogy ne legyek frusztrált
ápr. 16. 02:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha hallom hogy csobog a víz a fürdőben, biztosan nem nyitok be, illetve sok helyen legalább a WC zárható. Nem tudom hogy milyen tanácsot szeretnél, ha egyik sem megfelelő és ki sem bírod(ez a leggázabb) az 5 napot.
ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez tábor lesz? Vagy nyaralás?


Szerintem is ki lehet bírni, én ilyenkor próbálok nem gondolni rá.

Egyszer 8 napos nyaraláson voltam, képzelheted mi volt utána...

ápr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
első pár napot kibírod utána már nem lesz vészes :) gondolja arra 5. nap után lesz kielégülés :D
ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!