Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírják a férfiak két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják a férfiak két három percnél tovább?

Figyelt kérdés
Most is lett egy új barátnőm és egyszerűen nem értem hogy hogy lehet hosszabb ideig bírni viszont ő csinos jó alakú lány, mikor benne vagyok nagyon hamar elfog egy ilyen bizsergő ingerlő érzés és utána elélvezek, egyszerűen pár perc után jön ez az érzés, már próbáltunk több mindent hogy lelassítom, megállunk de egyszerűen ez az érzés nem szűnik meg és utána már ezred másodpercek alatt jön a dolog és elmegyek egyszerűen az hogy benne vagyok, a látvány, az illatok, az hogy látom hogy élvez... Nem tehetek róla de jön, Nem tudom mit lehetne tenni.. mondták hogy akaraterő igen azon vagyok hogy ne menjek el de tényleg csak jön tehetek én erről?
2023. okt. 30. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gumi sokat segít. Illetve ha első menet nem is, de második már addig tart amíg csak akarom
2023. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, engem ennyire önmagában egy nő sem izgat. Amikor a mocskos fantáziám beindul közben (más férfival is mrgdugatni), vagy keményebben kezdem dugni akkor élvezek el. Kell hogy érezzem hogy uralkodok.

Persze az Ő orgazmusa a legfontosabb !


36F

2023. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Most három menetet próbáltunk, 3 menetnél is ugyanúgy jött ez az érzés, igaz lehet hogy egy kicsivel tovább, mondjuk olyan hét nyolc percig úgy ahogy bírtam
2023. okt. 30. 09:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem én sem akik sírnak, hogy túl hamar elsülnek, miért nem szaladnak neki még egyszer, hiszen minden menet egyre tovább tart. Másik: Mielőtt elsülnél le kell állni, de tényleg semmi mozgás, és vissza tartani, ehez kell jó PC izom, ami nálam idővel megedződött, vagy kézzel szorítják el a húgycsövüket, amit én soha nem próbáltam, mert nekem jók a záróizmaim, nincsen rá szükségem, hogy még kézzel is szorítsak. Ha nem tudod az akarat erőddel erősebben elzárni, mint hogy jönnek az ütemes rángások, akkor úgy jársz. Teljesen uralnod kell a záróizmodat. Csak akkor kezdhet el rángani, ha te megengeded neki. Több év gyakorlat után hidd el menni fog.
2023. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogyan nő valakinek dús szakálla, míg másnak ritkás.

Alkati adottság.

2023. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

20 év dugás után nem lesz majd ilyen gondod, persze havi 4-6 dugásnak lenni kell, hogy eljuss ide.

2023. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. 38 vagyok
2023. okt. 30. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kell dugni. De tenyleg. Nalunk a napi 2 menet megvolt es bealltam egy kellemes idohosszra ugy 1-2 het utan.

Ehhez nyilvan neked is aktivan kozre kell mukodnod,amit irtal h megall, stb. Gondolateltereles is jó, meg ha a csajt nem emeled piedesztara hanem egyenlo felkent vagy kicsit leuralo is vagy.

Aztan mar csak fenn kell tartani az allapotot szinten sok szexszel.

2023. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyszerűen nyugodj le és annyi, valószínűleg azért mész el gyorsan mert a csaj jól néz ki és emiatt túlságosan felizgulsz rá.
2023. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
A csajnak is pont ugyanannyi ideje van elélvezni mint nekem
2023. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!