Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony lányként mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányként mennyi esélyem van a magasabb férfiaknál?

Figyelt kérdés

157 cm vagyok és mostanában nagyon izgatnak a 185+ cm férfiak. Egyszerűen már attól nedves vagyok, hogy a közelükben vagyok, látom, hogy mennyivel erősebbek tőlem, ez valamiért nagyon beindít. Erősebb alatt nem a kipattintott csupaizom férfiakra gondolok, hanem csak átlagosakra.

Vajon az ilyen magas férfiaknak eszükbe se jut ilyen pöttömpanna, mint én vagyok? :D nyilván a magasabb lányokat mindenki jobban preferálja, tök érthető, ha egy magasabb férfi ráadásul egy legalább 170 cm-es lányra bukik. De a fantáziálással nem tudok leállni.


Mielőtt még belém kötnétek: eddig csak olyan férfiakkal voltam, akik 165 - 180 között mozogtak és nem volt gondom a magasságukkal sosem.



ápr. 16. 04:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Van esélyed. Írj rám, ha gondolod.
ápr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen magas volt a baratnom, en meg 182, es meg izom is van rajtam 😅
ápr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
160 cm fiu nem erdekel?
ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Na ezt se fogom soha megérteni pont úgy mint amikor a csajok a náluk minimum 20 évvel idősebb pasikra buknak.Se megcsókolni se átölelni sem tudod soha rendesen ekkora magasságkülönbségnél.Én tuti nem szeretnék olyan csajt aki alig valamivel a derekam fölé ér.
ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menni fog, am cuki lehetsz, én kb 170 vagyok "sajnos" de remélem meglesz az álmod!
ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2 akkor tényleg nagy lehetett a kontraszt ;)


#4 és mégis miért kellene megértened?


#5 köszi, de hidd el, semmi bajom a 170 cm-es férfiakkal :) csak most épp a nagyon magasak a feltűnőek számomra :D

ápr. 16. 07:01
 7/26 anonim ***** válasza:

196 cm magas vagyok, s szívesen ismerkedem alacsony lányokkal.

Írj, adj gmailes címet, s ott folytatjuk!

ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 193 cm vagyok. Ha párkapcsolatról lenne szó akkor inkább a magasabb csajokat preferálom de ha csak szex akkor meg inkább az alacsonyakat.
ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 176 vagyok, és csak az alacsonyabb lányok jönnek be.


36/F

ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 mindketten szerettuk az aranyainkat, azert annyira nem volt szembetuno mint pl a tronok harca Hegye es a felesege kozott aki szinten 157 cm 😄
ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!