Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony lányként mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányként mennyi esélyem van a magasabb férfiaknál?

Figyelt kérdés

157 cm vagyok és mostanában nagyon izgatnak a 185+ cm férfiak. Egyszerűen már attól nedves vagyok, hogy a közelükben vagyok, látom, hogy mennyivel erősebbek tőlem, ez valamiért nagyon beindít. Erősebb alatt nem a kipattintott csupaizom férfiakra gondolok, hanem csak átlagosakra.

Vajon az ilyen magas férfiaknak eszükbe se jut ilyen pöttömpanna, mint én vagyok? :D nyilván a magasabb lányokat mindenki jobban preferálja, tök érthető, ha egy magasabb férfi ráadásul egy legalább 170 cm-es lányra bukik. De a fantáziálással nem tudok leállni.


Mielőtt még belém kötnétek: eddig csak olyan férfiakkal voltam, akik 165 - 180 között mozogtak és nem volt gondom a magasságukkal sosem.



ápr. 16. 04:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

"nyilván a magasabb lányokat mindenki jobban preferálja"


Ezt honnan szeded, és miért lenne így? Pont fordítva van, sokkal gyakoribb, hogy mondjuk egy 190-es pasinak tetszenek az alacsony nők, mint mondjuk a 165 centisnek a 175-ös. De azt tényleg nem értem, oké, hogy eddig nem voltál olyan nagyon magasakkal, de sose próbálkoztak 180 pluszos pasik nálad?


4: Nem vagyunk egyformák, de szerintem jó lenne, ha megszűnne, hogy kívülállók véleményezik más kapcsolatát, pusztán fizikai jellemzők alapján. Ismerek olyan párokat is, ahol mondjuk duci nő, vékony férfi van, és? Nem gondolok róla semmi negatívat.

ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia írj ha gondolod.
ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszenek a pici törékeny lányok. Bár csak kb. 178 vagyok, de tekintettel a favágó apuka típusú alkatomra, biztos hogy erősebb vagyok nálad. :D Egyébként a magasságnak semmi köze az erőhöz...
ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkednek veled
ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan közeli ismerősöd aki 185+os?

Mi volt a max amennyire közel kerültél hozzá?

ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés, mert voltak egészen magas férfiak, akik beprobalkoztak nálam. De akkor pl mindig volt barátom, viszont szerintem mindegyiknek, kivétel nélkül csak szexre kellettem. Nincsenek ellenemre a kalandok, nem azt mondom. De ezt tapasztaltam, meg itt az egyik válaszadó is írta, hogy kapcsolatra nem kellenének neki alacsony lányok.
ápr. 16. 15:29
 17/26 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a magasságodhoz. Ahhoz a jelenséghez van, hogy a legtöbb ember sokkal több mindenkivel tudna szexet elképzelni, mint kapcsolatot. Párkapcsolathoz jóval nagyobb egyezés kell, mint ami a lazához vagy 1 éjszakáshoz.
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 gabor49 ***** válasza:
cuki lehetsz nagyon 180 cm vagyok és a pici aranyos csajokat szeretem 50/f
ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Tele van az utca 160 alatti csaj-180 feletti pasi kombóval, plusz-mínusz pár centi. Nem tudom, miért gondolod, hogy csak azért ne kellenél egy magas férfinak sem, mert alacsony vagy. Persze vannak, akiket zavar a nagy különbség, de legalább annyian azok is, akiket meg nem vagy kifejezetten bejön nekik a dolog.
ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
1890 cm magas vagyok
ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!