Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legbosszantóbb dolgok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legbosszantóbb dolgok a szexben, női és férfi részről mik azok?

Figyelt kérdés
Amiért már tényleg szól az ember, és nagyban befolyásolják a szexuális együttlét minőségét is.

ápr. 16. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem szóltam érte, inkább csak elengedtem a lányt, amúgyis még csak a kapcsolat legelején jártunk, nem ment sok idő pocsékba. Ő valahogy nem tudott segget törölni...még valahogy a combján is elmaszatolta a csokit. És ez egy tip-top fiatal csinos lány volt.
ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyja, hogy leszpjam. Egy idő után ez rohadtul idegesített és meg is mondtam. Azt se hagyja, hogy napközben csak oda húzzam.


N

ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
... számomra pl az igénytelenség bármilyen formában nagyon bosszantó ( ideértve a szájszagot, zsíros haj, fogak, stb) , de gyakorlati szempontból az is nagyon bosszantott mindig is, ha egy nő abszolút nem aktív szex közben. Én azt gondolom, hogy az előjáték során is , az aktus közben, de csak spontán is legyen aktív részese az egész szexuális életnek.
ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Amikor pocsékul csókolnak vagy nem nyalnak ki. Meg amikor épp csak elkezdtétek a szexet, de ő már el is élvezett... N
ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írok.


1. Mikor a nő csak fekszik és azt hajtogatja, hogy ő nem tudj mit kell csinálni te va a pasi..


2. Mikor még véletlenül sem úgy helyezkedik, hogy nekem is kényelmes legyen és nem érti, hogy mi a gond.


3.Mikor nem hagyja, hogy kézzel is rá legyen segítve szopásnál és le fog ( mondván az előző pasijának így volt jò) majd csodálkozik, hogy nem élvezek el.


4.Amikor a nő nem kommunikál egyáltalán. Nem tudod eldönteni, hogy mit szeret, mit nem szeret mert nem mutat semmit. Amikor rákérdezel, hogy szereti akkor az a válasz, hogy neki mindenhogyan jò..

ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igénytelen, ápolatlan, vagy prűd.
ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5- nagyon egyetértek veled!

Mintha én írtam volna!

ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!