Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiùk. Mièrt vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk. Mièrt vagytok ennyire önbizalomhiànyosak a farkatok méretével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés születik meg itt a GYK-n a pénisz méret megerősítése miatt, hogy az jó, vagy sem?

Mi sem teszünk fel a puncink, mellűnk, fenekünk méretétől naponta kérdéseket.



#Önbizalomhiànyos srácok.
ápr. 16. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panaszkodom miatta. Olyan amilyen.
ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a pár ember tesz ki erről kérdést. Szerintem a legtöbb embert ez annyira nem érdekli amúgy, max ha tényleg kicsi van neki és volt miatta rossz tapasztalata.
ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a méretével hanem a kinézetével kapcsolatban vagyok az. Körülmetélt és nemtúl szép.
ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
A nők mondogatják, hogy nagy szerszám az igazi, ezért.
ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megvagyok elégedve vele, de a lényeg hogy a párom is.
ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
45%

A kérdésben a válasz:

FIÚK.

Férfi nem aggódik a méretei miatt. Férfi udvarol, hódít, lenyűgöz, kielégít, boldoggá tesz.

Férfi nem kér visszaigazolást arról, hogy elég nagy, vagy elég ügyes… férfi megteszi amit kell, ahogy kell, és visszaigazolást ad a NŐnek, hogy a nő érezze rendben van minden.

ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Már 11 évesen sem voltam az,akkor már másfél markomig ért.40-50 éves nők után kajtattam,pontosabban templom után körbeálltak..
ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

én nem vagyok emiatt. ez lenne az utolsó amivel foglalkoznék. inkább az alakom érdekel jobban és az önfejlesztés. nekem 14 esetleg még fél cm, átlagos, szerintem bőven elég lesz. ha nem is lenne a jó, a szex csak másodlagos és vannak vibrátorok nyelv stb.

ahogy én szeretném egy lány kisebb mellét/fenekét bármilyét ami ugymond nem tökeletes, nekem tökeletes lenne mert szeretem. és gondolom a lányoknál is igy van a fiuk felé.

itt egyesek szerintem csak egyszerüen a farkukról akarnak beszélni. nehéz elképzelni hogy minden okés egy fiunál és egy átlagos méret miatt szakitson a csaj.

de amugy a lányok is ugyanugy önbozalomhiányosak lehetnek a kisebb mell/hátsó miatt, párszor találkoztam már ilyen lánnyal.

ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Expasim is hianyba volt, metelt is a farka. Azt hitte ez rosszpont csajoknal, hat pont h ez a jobb. Nagyobbodik a makk raadasul ha nincs rajta a fityma ami osszeszoritja, vegen csak rajott h ezzel joljart mert megcsalt es kidobtam.
ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Mert míg a férfiaknak a kis mellű nők is kellenek, a nőknek nem kellenek a kis farkú férfiak.
ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!