Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiùk. Mièrt vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk. Mièrt vagytok ennyire önbizalomhiànyosak a farkatok méretével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés születik meg itt a GYK-n a pénisz méret megerősítése miatt, hogy az jó, vagy sem?

Mi sem teszünk fel a puncink, mellűnk, fenekünk méretétől naponta kérdéseket.



#Önbizalomhiànyos srácok.
ápr. 16. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem inkább az a bajom,hogy a nők nem akarják/tudják rendesen kényeztetni a...
ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Kíváncsi lennék rád kérdező, én már hát nem fiú, de férfi vagyok, de sosem volt bennem kérdés a farkamat illetően.
ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sok nőt is érdekel, hogy a többség és idegenek mit szólnak hozzá, hogy milyen a puncijuk. Csak kevésbé bevállalósak, hogy küldjön mondjuk egy punci képet, és a férfiak is elrontják azzal, hogy pofátlan módon kérés nélkül küldenek. Személy szerint imádom ha egy nőben vagy egy kis egészséges exhibicionizmus de ez kellő intelligenciával és nyitottsággal is párosul
ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyénfüggő, a nőknél is sokan vannak akik aggódnak a popsijuk, vagy a mellük mérete miatt - ez meg a férfi megfelelője, amikor a hömpörő miatt aggodalmoskdnak. Mondjuk akinek 10 cm van annak van is miért aggódna 😂
ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert a médiából évek óta ömlenek a férfialázó cikkek, szövegek amik nyilván hatással vannak az emberekre.
ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is max 1-2 ember teszi fel ezt a kis pénisz kérdést. Igazából nem is értem mit várnak ettől. Talán hogy egy csaj azt írja hogy nem gáz és elinduljon valami ?
ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Genetika szerintem, és így van a férfi agyban ez kódolva, a farok az nagyon fontos. Nemcsak a mérete, hanem az is, hogy mennyire potens, milyen kemény, hány menet megy, stb. És mikor tudatosul bennünk, hogy bizony alulmaradunk más férfiakkal szemben, az mérhetetlen frusztrációt tud okozni. Ez van.
ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!