Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyamatos maszturbálás miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos maszturbálás miatt nem érhetem el az orgazmust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tini korom óta, ha masztizok akkor csak egy fajta képpen, nem volt változatos egyáltalán. Úgy sem érem el szerintem az orgazmust, szimplán csak jól esik.

Barátommal jó a szex, nagyon szeretem és az ágyban is jó. Tudja hogy eddig sosem mentem el, és nem is vet rám semmilyen súlyt sem, mert tisztában van vele, hogy a nők nehezen élveznek el.


Egyszer azt olvastam, hogy a változatlan masztizás tehet rá, az orgazmus el nem érésére. Ezt hogyan tudnám megváltoztatni?

Illetve hogyan tudnám magam elengedni szex közben, és nem az orgazmuson agyalni folyamatosan?


Nő társaimat kérdezném természetesen. Privátra nem válaszolok SENKINEK



ápr. 16. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Orgazmus mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elillan, ha csak gyönyörködsz a reptében akkor előbb-utóbb a te virágodra is alábszáll.

Ha rágörcsölsz, kergeted akkor nem fog jönni, ha élvezed a szexet mert az jóóóóóóóóóóó akkor előbb-utóbb meglátogat :) Az hogy maszturbáció közben neked mi a jó, hogy a legjobb meg csak te tudod - neked kell a saját testedet felfedezni saját magadnak.

ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Probálj sokkal ritkábban megedhoz nyulni és változatosabb modon. Ne rögzüljön (vagy ha már rögzült, akkor oldodjon) az ugyanugy, ugyanott, ugyanolyan sebességgel, stb. (Ha akarsz rola beszélgetni, akkor kérme, te irj privit!)
ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szamitanak a nyugodt korulmenyek,a mekeg hofok,h ellszult legyel es ne ideges. Ne szedj semmi gxogyszert.
ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőknél nem ritka ez a bizonytalanság. Szerintem kötetlenűl kisérletezni kéne. A térdettől a melledig, a tested minden centiméterét tesztelni kéne. Húzni, nyomni, feszíteni, simogatni, csiklandozni, maszirozni, rezegtetni, kézzel vagy valami szerkezettel. Szóval mindent kiprobálni, és a sokféle stimulációból hátha kijön valami. És persze amennyire lehet erőltetés nélkül, elvárások nélkül lazán kéne.
ápr. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én meg publikusan nem válaszolok CSAK NEKED KÉRDEZŐ!
ápr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

"Tini korom óta, ha masztizok akkor csak egy fajta képpen, nem volt változatos egyáltalán. Úgy sem érem el szerintem az orgazmust, szimplán csak jól esik."

Általában azon logika mentén szokták az önkielégítést támadni, hogy intenzívebb a szexnél, és valahogy kondícionálja az agyad, hogy milyen helyzetben érsz el orgazmust. Ha nem jutsz el a csúcsra m. közben sem, akkor szerintem ezeket nehéz lenne ráhúzni a szituációra.

Az önkielégítés inkább segít, mint árt. Szex közben is nagyobb eséllyel lesz orgazmusod maszturbáció, mintsem behatolás által. Behatolásos szexhez pedig: [link]

ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kerdezo holgy!


Miert termeszetes hogy a holgy tarsaid kerdezed? Hetero nok szerinted hanyfajta noi orgazmust lattak a sajatjukon kivul?


50 ffikent, van tapasztalatom a temaban boven, dehat engem nem kerdeztel, majd akkor a holgyek megmondjak :)

ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért hölgy társaimat kérdezem mert ők tudják pontosan, hogy mikor van orgazmusuk és mikor nem. :)


Egyébként köszönöm a válaszokat, nagyon kedves mindenki!

ápr. 18. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!