Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az hogy régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy régóta együtt élő párokban, felötlik a párcserés szex ötlete?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi vagyok, hogy ezt hogyan valósítják meg, vagy megmarad ez a vágy a fantázia szintjén és nem lépnek tovább? Nem mernek, vagy nem tudnak megfelelő párt találni, akik hasonlóan gondolkodnak mint ők?

ápr. 17. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
UNják egymást, így fő a változatosság?
ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltudja dobni a dolgokat de nem mindenkinek való
ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Kompenzálni akarják a rossz/unalmas kapcsolatukat. Biztosan van kivétel, aki élvezi és igazán kívánja is jó kapcsolat mellett, de én eddig ezzel nem találkoztam.

Szexpartner keresőn ismerkedtem/találkoztam párokkal, de előbb-utóbb mindig előjött, hogy igazából csak azért kell, mert kettesben már nem szeret szexelni az asszony, kell valami plusz, stb... Sok esetben azt érzem, hogy ezt is csak a pasik erőltetik, nem a nők vágynak rá, csak ráhagyják, mint minden szexuális dolgot, amit "muszáj".

Fura ez. Én is kipróbálnám, de így mindig elmegy a kedvem az egésztől, hogy nincs igazi vágy benne mindkét fél részéről.

ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos sokakban él erről egy nagyon pozitív kép pedig amennyire jó tud lenni tud rossz is lenni , kapcsolat romboló
ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi pont, tökeletesen olyanol vagyunk, amit a 3as írt,amilyennel még nem találkozott:"Biztosan van kivétel, aki élvezi és igazán kívánja is jó kapcsolat mellett" Lassan 2 éve csináljuk, és nagyon szeretjük.:)

35+

ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás, meg a barátnőm annyira belekényelmesedett a kapcsolatba, hogy már csak akkor van szex, amikor neki van kedve, vagyis havonta 1-2 alkalom. És ilyenkor persze, hogy más nőkre is téved a gondolatom.
ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Több oka is volt, amiért kipróbáltuk: alapból mindkettőnket izgatott a gondolat és amikor 10 év után ellaposodott a szexuális életünk, úgy gondoltuk, hogy ezzel fel tudjuk dobni.

Aztán nagyon nehezen találtunk megfelelő párt és az első alkalom nem is sült el olyan jól nekem(én vagyok a ffi).

Második alkalomra egy másik párral próbálkoztunk és ez már szuper volt, de rá kellett jönnöm, hogy adott annyi pluszt, mint amire számítottam. El is gondolkodtam rajta, hogy nem kellene folytatni.

A harmadik alkalommal már nem izgatott a gondolat, de az asszony szerette volna, így belementem. Nem volt rossz, de rá kellett jönnöm, hogy ez az egész nem nekem való.

Ez van, nem vagyunk egyformák.

ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az indíték.


Mi nem vagyunk irigyek, örülünk a másik örömènek, őszintén egymás elé tárjuk a vágyainkat, fantáziánkat. Mondjuk mi a kapcsolatunk elején is voltunk hármasban, mindkét felállásban, négyesben is benne lettünk volna, csak nem adódott lehetőség.

A mi kapcsolatunk erősödött a swinger meg a hasonló, nem általános élmények hatására.


Nem unjuk egymást, viszont szeretjük kièlni a vágyakat, nekünk sok új energiát adott.

ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, szeretem S krumplis tésztát, na de mindennap krumplis tészta??
ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az exem erőltette. / én vagyok a nő/ 40+ korosztaly vagyunk. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk és szint akart vinni bele ezáltal....

Én nem tudom elképzelni egy jól müködő, szerető kapcsolatban hogy ilyen vágyaim legyenek, hogy mást dugjon a parom vagy én lehessek massal. Nem vágyom más ferfi olelesere

ha

szerető parom van ! Nekem az a meglatasom akik ilyenbe gondolkoznak / hiába szepitik/ ott valami hiány van !

Ilyen kapcsolatba éltem így tapasztalatból mondom....

ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!