Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeretne elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretne elmenni egy swinger klubba. 14 hónapja vagyunk együtt. Én nem igazán szeretnék. De még sem kérdezett ròla, hogy nekem milyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Ti mire gondolnátok? Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

30as pár vagyunk.

Anno már felvetődött, de csak gondolati szinten, illetve én csak ùgy akartam belemenni, hogy csak nézelődünk, de nem szállunk be sehova.

2 napja kijelentette hogy péntek este menjünk oda.

Ma pedig zuhanyzás közben boldogan mesélte, hogy azt tudom, hogy itt akkor ilyen párcserés dologba megyünk bele?! Mondom te ezt szeretnéd? Erre ő, hogy nem tudja, majd meglátja hogy alakul a dolog. De meg sem kérdezte, hogy szìvem, te mit szeretnél?! Most kicsit el vagyok keseredve.



2022. nov. 17. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Lapát
2022. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Akar mással is dugni és így próbálja meg tálalni, hogy ne legyen az, hogy "megcsalt". Nem igazán van mit ezen cifrázni. Ha neked ez nem szimpatikus és nem szeretnéd akkor ideje elgondolkozni azon, hogy ez a kapcsolat így fentartható-e.
2022. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen bunkót miért nem kéne megsérteni? Érdekelné a francokat az ilyennek a lelkivilága.
2022. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Menjen ha mással/másokkal akar dugni csak előtte váljanak el útjaink mert nekem ez már nem fér bele. Egész egyszerűen nem érdekli hogy te mit szeretnél. Ő akarja és kész.
2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar elhagyni, mert biztos p*n@ vagy neki, de szettarna szárnyait, egyik viragrol a másikra is, mert nem vagy neki elég.

Tisztel, szeret talán annyira, hogy ne csaljon meg, de már nem szerelmes beléd, mert ha az lenne eszébe se jutna ilyesmi 14 hónap után!!!!

Talán! érthető lenne 8-10 év után, de ez eléggé friss kapcsolat, meg kellene, hogy őrűljön érted (szerintem).

Én elmennek oda osszefekudnek valami pasassal és aztán lapátra tenném! :D

2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Én most kivágnám, nem várnàm meg a pénteket! Azt ugye tudod, hogy ez a pasi se nem szeret, se nem tisztel? Sajnálom kérdező.
2022. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
71%
#1hez hozzàtennék egy àsót is, vagy zsalukövet.
2022. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után menj el vele, hátha ott találod meg az igazit.
2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezt mondanák nekem, én elmennék, megnézném meddig menne el a drága. Ám ezt csak kíváncsiságból, mert otthagynám amúgy.
2022. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy lehet mégiscsak érdemes lenne elmenni és megnézni ahogy koppan ez az istenbarma, hogy valami olyasmi következik be hogy engem már hárman kényeztetnek ő meg csak ott téblábol és nézheti 🤣
2022. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!