Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex csók nélkül orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex csók nélkül orális szex nélkül, lehet jó és izgató?

Figyelt kérdés
Akiknek ezekben nincs részük, sem csók sem orál, miért nincs?

ápr. 17. 08:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Csók nélkül esetleg, ha vannak érzéki gesztusok helyette,érintések puszik. Lehet szenvedélyes nélküle. De orál nélkül fura. Én imádok szopni, pasi gatyájában látom a merevedést,kövi másodpercben már a számba veszem,annyira izgató,és csak falni akarom😀 ettől ha meg lennék fosztva,az nem lenne nekem ideális. Nyalás nélkül megvagyok,de olykor jöhet.
ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádok csókolózni, el sem tudom képzelni. De ha másnak jó úgy, csinálják.
ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Bár férfi vagyok, de a csók is nagyon fontos számomra, de mondjuk anélkül még elmegy. Viszont orál nélkül nagyon kiábrándító, így azt mondanám, kár is nekifogni, ha se csók, se orál.
ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Nálam ezek abszolút szükséges dolgok. Ha éppen most jönnék össze valakivel akivel minden fasza, de bejelentené, hogy nincs orál meg előjáték az instant szakítás.
ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Csók nélkül nem
ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen!
ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem! Nekem kell a csók is, az orális szex is kölcsönösen. F.
ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!