Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők szerint egyenlő az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint egyenlő az, hogy egy férfi lefekszik 50 nővel, és egy nő 50 férfivel, mivel magyarázzák akkor ezt?

Figyelt kérdés

1. férfiként regisztrálok egy szextárskeresőre

2. írok nőkre

3. a nők kiírják a profiljukra, hogy naponta több száz üzenetet kapnak (A. igyekszik mindenkinek válaszolni vagy B. írja, hogy nem tud mindenkinek válaszolni)

4. senki nem válaszol az üzeneteimre


Tehát akárhogy nézem, napi 10 üzenetre korlátozva is 10 nap alatt fogok ráírni 100 nőre, és valószínű nem nagyon fog válasz jönni.

Eközben ugyanez a 10 nő kapott 10*10*10 üzenetet, és szabadon választhat, hogy melyik neki tetszőnek ír, ha náluk is van ez a napi 10-es limit, akkor tényleg böngészgethetnek.


5. eltelik egy év és mondjuk 200 nőre ráírva talán lefeküdtem 1-gyel, míg a nők, ha akarják, akár minden héten más pasival lehetnek


Szóval ahhoz, hogy nekem összejöjjön a kérdésben írt 50 nő, évek, talán több mint egy évtized kőkemény, kereső munkája kell.

Míg egy átlag alatt kinéző, alacsony, telt nőnek is meglehet az 50 férfi (mert tényleg korlátozzuk heti 1 bevállalására) 1 év alatt - ugyanis beszéltem ilyennel.


És akkor jönnek a nők és azt mondják, hogy ugyanaz a kettő.


Amúgy ez csak egy egyszerűsített példa volt, ne korlátozzuk szextárskeresésre, írhatnám a rendes társkeresőt is. Egy nő lehet, hogy megteheti, hogy 10 év alatt 10 db 1-1 éves kapcsolatban van, míg egy férfinek ugyanez nehezebben jönne össze.


ápr. 17. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

#6: "Az átlagos barátnőimhez (nem rondák!) még bulikban se megy oda szinte soha senki. Én jól nézek ki, hozzám ötpercenként odajön valaki."


A férfiak buliban (általában) nem életre szóló párt keresnek (persze véletlenül ez is összejöhet). És itt jön be az ár/érték arány. Az extra nőknél azért próbálkozik be mindenki, mert "hátha"... Ha el is kezdődik valami de nem is adja magát olyan könnyen, a végső cél (dugás) reményében megéri az energia befektetsét, önbizalom növelő és ha mást nem, a haverok előtt azért lehet vele villogni.


Ezzel szemben az átlagos csajjal az a baj, hogy sokszor pont ennyi, vagy még több energia befektetéssel jár megfűzni, és nem adja magát annyival könnyebben, ami miatt ár/érték arányban megérné. Mivel ritkán jut pasihoz, tapasztalatlan, ha már szimpi neki a pasi, akkor rögtön hosszú távú kapcsolatot akar, plusz szűzen férjhez menni és jöhet a gyerek. OK, ez is erős sarkítás, de azért ritka az az átlagos, vagy átlag alatti csaj, aki élvezi az életet és nem rögtön férjet akar fogni. Viszont az ilyennek nincs is gondja a pasizással, kap ő is annyit, amennyit te "extra nőként". Szóval szerintem csak az a nő nem talál magának pasit, akinek az elvárásai nincsenek arányban azzal, amit ő is hajlandó nyújtani.

ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11: Ja, undorító, hogy egyes nők azért járnak buliba, hogy esetleg hosszútávú párkapcsolatra találjanak! Nem is éri meg velük foglalkozni, sok a macera a gyerekkel, meg egy nővel unalmas a szex. Igazából elég levarrni az extra nőket, akikből éppen akkor még csöpög ki az előző partner g*cije, az megfelelő ár/érték arányú energia befektetés :)


Remélem minél több "alfa hím" így gondolja és így több lehetőség marad normális nőt találni... A többieknek meg ott az "extra" nők! :)

ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért van a társkeresésben tolongás a nőknél?


1. Az online társkeresés nehéz ügy, mert a faszik online sokkal bátrabbak, mint a való életben, tehát sokkal több nőnél kezdeményeznek, ennek eredményeképpen egy-egy nő nagyon sok üzenetet kap, és ebből a tömegből nehéz kitűnni.


2. Egy nő mindig válogatósabb, mint egy férfi. Ennek biológiai oka van, amelyek a génjeinkbe vannak kódolva, és néhány évszázadnyi társadalmi fejlődéssel nem tűnnek el. Ha egy férfi párosodik egy nővel, de aztán meggondolja magát, na bumm, akkor másnap továbbál, és párosodik egy másik nővel is, és akár teherbe is ejtheti azt is. Ellenben ha a nő párosodik egy nem megfelelő férfival, akkor esélyesen évekig el lesz foglalva röpke szerelmük gyümölcsével, és hiába is párosodna egy jobb férfival, amíg terhes, nem tud tőle megtermékenyülni. A nő tehát sokkal nagyobb kockázatot vállal, amikor belemegy egy testi kapcsolatba, ezért jobban meg is gondolja.


3. Egy férfi, ha a kinézetével beindítja egy nő, akkor szexelni akar vele, akár azonnal. Egy nőnek ugyanakkor nem elég, ha kinézet alapján tetszik egy férfi; ahhoz, hogy a nőben létrejöjjön a szexuális vonzalom, többre illetve másra van szüksége.


4. Azok a férfiak, akik könnyedén képesek testi vonzalmat kiváltani a nőkben, sok nővel szexelnek. Azok a férfiak, akik erre nem képesek vagy nem akarják, azok pedig kevéssel vagy semennyivel. Manapság ennek társadalmi keretei vannak, aminek következtében az utódok száma kiegyenlített (a falu bikájának sincs több gyereke, mint a tutyimutyi papucsférjnek), korábban viszont előfordult, hogy egy-egy közösségben sok gyerek biológiai apja ugyanaz a férfi volt, miközben sok férfinak egyáltalán nem volt utódja.

ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11 az összes állításod téves. 1. Én buliban ismertem meg a párom, 2. nem, nem jön oda hozzám minden boldog-boldogtalan, csak velem egyszinten lévő jó pasik és nem mind csak szexre megy, 3. nem, a nem extra barátnőim huszadannyi pasiból sem válogathatnak, messze nem jut nekik ennyi opció.
ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14, nyilvánvalóan semmit sem értettél meg abból, amit írtam, tök fölöslegesen koptattam a billentyűzetet. Én pont leszarom, hogy buliban kinek menyi és milyen minőségű másik nemű jut.
ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.


Hagyd, látszik, hogy túl okos 🤡

ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
#9 Ti nők nem ismeritek magatokat. A mostani pároddal se jöttél volna össze, ha szűz lett volna.
ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 hogy a nőnek elmondása szerint milyen pasi jön be, és hogy a nő végül milyen pasival fekszik le, az két nagyon különböző dolog lehet.


A nők sokszor a jófiú prototípusát írják le, mint ideális partnert. A jófiú azonban általában csak B-terv; gyakran a barát-skatulyában landol, lelki szemetesláda vagy hasonló ingyenes kiszolgáló funkcióban találja magát. A jófiú mint állítólagos ideális partner csak a nő státuszát növeli, de a nő nem erre gerjed. Márpedig lefeküdni azzal fog, akire gerjed.


A nők gyakran küldenek ellentmondásos üzeneteket. Szabály: ha ellentét feszül aközött, amit a nő mond, és amit csinál, akkor mindig az utóbbi az érvényes.

ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!