Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha nem tudom megszámoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem tudom megszámolni hány ember nővel feküdtem le? Szinte az összes társkeresőn fent vagyok.

Figyelt kérdés

Igazából most olyan időszakom van hogy akit lehet mindenkit csak legyen igényes és ápolt.

Volt 2 hosszabb kapcsolatom már.

7 és 8 évesek is.

Jó lenne egy normális kapcsolat de ha alakulna akkor lelépek.


ápr. 17. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10# szép dolog ez...

Annó a bátyám kb ugyanazt csinálta.

Aztán amikor már túl volt 50-60 nőn és ő sem tudta igazán összeszámolni az összeset, akkor döbbent rá, hogy legalább 10-20 olyan nő volt, akit egyszerűen kihasznált saját szórakoztatására, de olyan sebeket ejtett közben,vhigy sok nő évekig nyögte, szóval egy dologra nagyon kell vigyázni, ne játszunk a másik féllel.

ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azt nem akarnám egy nővel sem.

Volt ami tartósnak indult a reszemről és akkor csak ő volt.

De ott a nő mondta be az unalmasat.

Pedig nálam kezdtek beindulni az érzelmek is.

Van aki nekem nem kell van akinek én nem kellek. 😒

ápr. 17. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!