Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiuk férfiak, le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiuk férfiak, le oráloznátok Robert Pattinsont, vagy Brad Pittet ha kapnátok érte 30 millió dollárt?

Figyelt kérdés
nők ne válaszoljanak
ápr. 17. 17:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
gondolom a nőknek könnyebb b*ziskodni egymással, viszont a férfiaknak nehezebb
ápr. 17. 17:33
 2/11 VadApuci ***** válasza:
100%
akármennyire is csábító az a 30 millió....de nem ;)
ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

30 millió dollár = 11.5 milliárd forint!

Lehet erkölcsi nulla vagyok, de annyi pénzért biz' megtenném. Lenne egy nagyon sz.r élményem, úgy lennék vele mintha a fogorvosnál szenvedtem volna (csak ott még én fizetek), amit el akarnék felejteni, de szerintem 11.5 milliárd forintból a hátralévő életemben csak sikerülne valahogy feledni a dolgot :D

ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárki megtenné ennyiért.
ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár egyszerre a kettőt is :DD
ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ha nem derülne ki.
ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért, igen! Kiszívnám a furulyájából a patront és le is nyelvén. Undorodnék magamtól, de a pénz boldogítana.
ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én bizonyisten leszopnám annyiért. Az a baj, hogy ez a valóságban soha nem fordulna elő, mármint hogy ennyit felajánljon azért valaki, hogy leszopjam. F
ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván gusztustalan és megalázó. De ha azt mondanák, hogy kb 12 milliárd forintért egyél szart akkor ki az aki ennyiért nem venné rá magát. Egy szopás ahhoz képest kisebb trauma.
ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért le is nyelném.
ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!