Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hivatalos: őt tartják valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos: őt tartják valaha élt legszebb nőnek a világon - 7 millió szavazat érkezett! Reális?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 22. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Jessica Alba
Salma Hayek
Sophia Loren
Catherine Zeta-Jones
Scarlett Johansson
Charlize Theron
Marilyn Monroe
Britney Spears
Kylie Minogue
Audrey Hepburn
43 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Én már ezen az oldalon is láttam szebb lányt.. nevetséges, hogy attól mert valaki híres, még nem lesz világszépe.


Egyébként is, relatív az, hogy kinek mi tetszik.

2023. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Mondhatni jó a besorolás, bár mások is lehettek volna 1-1 személy helyett. Viszont a honlap... Katasztrófális.
2023. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Először is le kellene mosni a 8 tonna sminket aztán beszélhetünk ilyesmiről.
2023. szept. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

És mind színésznő....

Kimegyek az utcára és 10 perc alatt látok 10 sokkal különbet...

2023. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es írja.

Ők legfeljebb a világ legszebb filmsztárjai.

2023. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Brigitte Bardot volt a legszebb, Audrey Hepburn egy anorexiás béka volt.
2023. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk ha nem 50+ lenne a toplista átlag életkora, még talán komolyan is venném.

Tudom, tudom, a "mindenkori" helyezettekről van itt szó - de akkor pedig ne a mostani képeikkel illusztrálják a listát. Mert például valaha Christina Applegate - annak ellenére, hogy a szőkék nem is az eseteim - egy szexi dög volt, de ma már ugyanez nem igazán mondható el róla:

[link]


Egyébként ezek a személyek számomra egyáltalán nem különlegesek, még a színészvilágon belül is vannak szerintem sokkal szexibb nők náluk. Jennifer Aniston (fiatalon), Natalie Portman, vagy Gal Gadot is köröket ver rá megítélésem szerint az itt felsoroltakra, teljesen más ligában játszanak. De egy sor, akár a szememben _nem a legvonzóbb_ személyeket jelentő, viszont _ennél_ a listánál jóval relevánsabb nevet tudnék ide írni. Ariana Grande, Kaley Cuocco, Emma Watson, Shakira, Rihanna, vagy Gabrielle Union (feketék eleve nincsenek is ezen a listán) mind inkább idevalóak lennének szerintem, mint a szürke hétköznapok átlag Salma Hayekje, aki benyomásra kb olyan nekem, mint egy borsodi cigányasszony.

Audrey Hepburn legalább egyesüliként közülük tényleg bájos a kis őzike arcával.


Olyan ez, mint egy hasonló listát összeírni Brad Pitt, Ryan Gosling, Chris Evans, Ryan Reynolds, vagy Chris Hamsworth kihagyásával....

2023. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Brad Pitt, Ryan Gosling meg a többi is vén már, nyugodtan ki lehetne őket hagyni.
2023. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ryan Goslingot nem nevezném vénnek, Brad Pitt felett így 60-hoz közeledve valóban eljárt már az idő, de ha mindenkori listáról beszélünk, akkor kérdés nélkül fent lenne egy ilyennek férfi változatán.


Elvégre is ezen a női listán sincs egy huszonéves sem, szóval aktuálisan tekintve eleve nem lehetnének a "világ legszebbjei".

2023. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mind túl öregek. A lányok 16 és 22 között legszebbek általában. Emma Myers a legszebb színésznő, akit ismerek.
2023. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!