Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti, hogy vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Fürdőruha mentes welnessben a medencében 1 jó csajjal beszélgetést kezdeményeztem. Nem ismertem előtte. Miközben beszélgettünk ő nagyon közel jött hozzám és közel oda is hajolt hozzám, ami nekem nagyon izgató volt. Mindketten meztelen voltunk.
ápr. 18. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Anya a textilmentes szaunában szokott így járni. Mindig odamegy hozzá pasi beszélgetni.
ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik wellnesben van ilyen medence?
ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Esztergomban
ápr. 18. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is vonzódik hozzád.
ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem. Én lány vagyok. Ilyen helyekre én is járok és mindenkivel kedves vagyok, aki szeretne beszélgetni velem azzal közvetlen vagyok. Ha egy pasival beszélgetek én is közel megyek hozzá, de beszélgetés közben meg is érintem. Ha meg már ilyen helyre megyek ahol meztelen vagyunk hülyén jönne ki ha egy pasival beszélgetek és elkezdek finnyáskodni, hogy tartom a távolságot, mert meztelen vagyunk. Szóval lehet, hogy csak közvetlen tipus.
ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!