Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről a hozzáállásról? /F

Figyelt kérdés

Alapvetően én fiúként nem igénylem azt hogy váltogassam a partneremet, tökéletesen elégedett tudok lenni egyetlen egy nővel is.


Fordított esetben viszont belegondoltam, hogy alapvetően ha a lány akivel vagyok, mindenféle érzelem nélkül tudna szexelni néha mással is rajtam kívül, amiatt én nem lennék féltékeny, ugyanis nem kisajátítani akarom a testét. Tehát ha tényleg köztünk minden rendben lenne és engem szeretne a lány, de lefeküdne néha mással is, önmagában nem zavarna. Ami zavarna az az, ha a kapcsolat rovására menne, vagy kötődne a másik félhez érzelmileg, ezek elkerülése végett vágyom inkább hűségre mert nagyobb biztonságot ad, de ha alapvetően tényleg képes lenne egy lány ezek nélkül is mással szexelni és igényelné is néha, engem nem zavarna.


ápr. 18. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele nyitott kapcsolatba
ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány lefekszik mással is ott van már érzelem,szerelem bőven.
ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék nyitott kapcsolatban lenni a párommal.
ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott kapcsolatban, nincs birtoklás, és ez tetszik benne.
ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fajta kapcsolatot nem nevezném nyitott kapcsolatnak, hiszen csak a nő az aki szexel harmadik féllel, ha jól értettem a kérdezőnek nincs vágya arra hogy más nőkkel feküdjön le, viszont a párjának engedné. Nyitott kapcsolatban szerintem alap hogy mindkét fél szabadon szexel más emberekkel. Ha csak a pár egyik tagja teszi ezt, vagy csak egy valakinek van ez "megengedve" úgy hogy a másik hűséges marad nem igazán nevezném nyitott kapcsolatnak.

Hogy a kérdésre is válaszoljak én nem mennék bele, és azon is erősen elgondolkodnék hogy a párom monogám beállítottságú-e egyáltalán, vagy hogy tényleg kötődik-e hozzám érzelmileg. Nekem egyáltalán nem fér bele egy kapcsolatba az hogy lefeküdjek mással, vagy hogy a párom feküdjön le mással.

ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a nők túlnyomó többsége csak azzal szexel, akihez érzelmileg is kötődik. Vagyis ha a párod mással szexelne, jobb, ha tudod, hogy a szíve is oda húzza.
ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom hogy egy onzo ge*ci vagy
ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!