Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a pasijaitok farokmére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a pasijaitok farokméretéhez való hozzáállásotok hogy változott az idő múlásával?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Sosem érdekelt, hogy nagy legyen neki, mert mindig tudtam, hogy nem ettől jó a szex, és a tapasztalat is ezt mutatja
Mindig tudtam, hogy nagy farokkal azért jobb/izgatóbb a szex, ezért régen és most is szeretem, ha az van neki
Régen úgy voltam vele, hogy nem baj, ha kisebb, de aztán rájöttem, hogy azért számít a méret, most fontosabb, hogy nagy legyen
Régen preferáltam a nagy méretet, mert akkor azt hittem, számít ez a dolog, aztán megtanultam, hogy nem ettől jó vagy rossz a szex
21 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez a kérdés... Ha elképzelnénk, hogy mindenki csak azzal szexel egész életében, akivel először szexel, akkor nem lenne ennek a kérdésnek semmi értelme...


Írom ezt úgy, hogy a sosem kezdetű választ jelöltem meg és tényleg soha nem is volt problémám a méretekkel, ami fel sem tűnik, ha csak nem kirívóan kicsi vagy nagy, de pl. akinek nagyon kicsi volt, az úgy kompenzálta kéz és szájmunkával, hogy azt sosem felejtem ;) , akinek meg nagy volt, neki is széles volt nagyon, amihez tényleg hozzá lehet szokni, és a legfurább az volt, hogy nekem az első milyen nagyon is jó volt még 18 évesen, ám amikor kb. ugyanannyi év után újra találkoztam vele és le is feküdtünk, egészen meglepett, hogy mennyire máshogy emlékeztem rá - hiszen akkor nem volt összehasonlítási alapom, amikor először voltam vele. Régen ő volt nekem a tökéletes, sok más kaland után meg még csak közepes élménynek is csak éppen, hogy éreztem, ami tökre meglepett...


Nem kevés tapasztalat után írom ide is kerek perec ezt a klisének hangzó mondatot, hogy tényleg NEM a méret számít, de annyira nem, hogy kimondani sem tudom... Szóval férfi és női görcsök és elvárások: mind a kukába! :)

2020. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!