Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10-14 centi közötti férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-14 centi közötti férfiak, ti hogy fogadtátok el magatokat? Jól alakulnak azóta a dolgaitok, van/vannak sikerélményeitek?

Figyelt kérdés
Hölgyek is nyugodtan válaszoljanak, akiknek esetleg kisebb méretű a párjuk. Köszönöm előre is!
ápr. 19. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát, sejtettem, hogy VALÓJÁBAN ennyire lehet "sikeres" az ember ilyen farokkal: :D :D
ápr. 19. 10:52
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik cimbimnek 10-12 ha lehet (többes szituban láttam), mégis bombázó csajai voltak végig az egyetemen, s most két gyerekes családapa. Igaz nem egy besz.ri figura, egy jó kiállású, határozott, nagydumás srác aki élen jár minden buliban, van fellépése, kisugárzása, kidumálja az összes csajt a bugyijából.
ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Sehogy. Nincs nagyobb kib@szás a természettől egy pasi számára, mint kis f@sszal élni.

Az enyém 11cm.

Sikerélmény? Ne röhögtess...

ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallod, nekem 14, mégis kerülöm a szexet mérföldekre. :D
ápr. 19. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

4# elég nagy butaság, nekem 14/4,5 cm és sikeres vagyok/ voltam a nők körében mindig is.

Úgyhogy ezzel ne foglalkozz, hanem keress!

ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de én csak röhögök, hogy mekkora pancserek vagytok :D Nem gond, majd én learatom a babérokat átlagos mérettel, ti meg görcsölhettek egy életen át :D
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem a pöcsöd mérete a gond, hanem a szellemi szinvonaladé. Csatlakozom 6#-hoz.
ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nem azért de az a pár cm mit számít?

Nekem 18 és van akibe simán eltűnt.

Vastag is kB mint egy dezodor.

A feleségem úgy ül befelé mint ha nem is lenne ott semmi...

Élvezi én is. A többit Lexarom.

Sose panaszkodott még egy csaj sem, hogy sok lenne nekik.

Szerintem a 20 cm is becupanna simán. Viszont ezen agyalni hülyeség mert csak önpusztítás..

Simán elviszem csúcsra kézzel is, vagyis ujjakkal..

Az csak töredéke a farkam méretének.

Még kell tanulni bánni a nőkkel, sokkal jobban jársz hidd el!

Én most gondolkozok 7 év házasság után, hogy veszek egy vibrátort csak még nem beszéltünk róla.

ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!