Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Céges bulikon mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulikon mennyire gyakori a szex?

Figyelt kérdés
Ugye a jó hangulat adott, némi ital is akad ami nem csak üdítő. Azután meg lazább az ember stb. Ezek után a gátlások is oldottabbak. Egy szó mint száz, vetettek részt olyan céges bulin, ahol bizony volt szex? Láttátok, hallottátok, vagy veletek is történt ilyen? Ezek csak egy alkalommal történnek meg ott, és nincs folytatás? Azaz egy szex és pont?

ápr. 19. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé
ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Munkatarsal tuti nem mennek bele
ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2#-es én sem.
ápr. 19. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Lesz ma céges buli?
ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyakori. Erről szól a dolog sok embernek. Én is dugtam már részegen kollégával.
ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem pár lány meg volt a korábbi cégtől ahol dolgoztam, de emlékeim szerint egyik sem céges buli alkalmával. Úgy értem amit a cég szervezett. A búcsú bulimat egy kollégám szervezte ahol 3 kolléganővel csókolóztam és az egyiket megdugtam a buli után.


Ezekre a hivatalos céges bulikra sokszor el se mentem mert nem szeretem mikor kötelező mosolyognom, meg vannak a jò válaszok, ezek a gyerekes ügyességi játékok stb..

ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyakrabban mint buli nélkül.
ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Pletykàkat màr hallottam de részese illetve szem/fül tanúja még nem voltam ilyennek
ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Oldfire ***** válasza:
36%
Ezek arról szólnak.
ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát, ezek a meetingek, összetartások leginkább ezért vannak.

Én még nem jöttem el ilyenről szűzen.

ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!