Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 cm-s farkammal nem tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 cm-s farkammal nem tudtam még egy nőt sem kielégiteni. Szerintetek az agyam mérete volt a probléma? :D Vagy a rossz természetem?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő picihúsom
ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Jaja ha mindkettővel gond van azon semmi sem segít, +5 cm sem 😂
ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Jó duma csak a valóságban pont nem igy történik. Ha megdug rendesen akkor egy rossz szavad nem lesz rá. Segit csak ezt nyilván nem kötöd az orromra.
ápr. 19. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Baromságot akarsz, egy kitalált röhejes életidegen elvárásnak akarsz megfelelni. Miért akarod a farkaddal kielégiteni a nőket ??? Probáld a kezeddel, valamilyen eszközzel, a farkad ami egy teljesen passziv szerv a kezedhez képest, a legkevésbbé alkalmas rá. És nem is azért van, hanem a megtermékenyítésre.
ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Arra kell kitalálva hogy azzal oldd meg. Nyalás meg ujjazás nem helyettesiti az igazi dugást.
ápr. 19. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyikkel sem. Azzal van baj, hogy a nők már a szex előtt eldöntik, hogy ettől nem fognak kielégülni, mert túl kicsi.
ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Nekünk volt 20/6 műfarok,nyalásban bajnok vagyok,volt hogy kombináltuk a kettőt,volt hogy viagrát vettem be ès egy óráig tartott ameddig elèlveztem,ő addig nagyon sokszor,mègis otthagyott asszony egy jómèretűèrt.Mert a nagy faroktól nagyobbat èlvez.Elkeserítő,de ez van, egyedül maradtam,mert így születtem14/4-el

ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
picit sem nyilvánvaló hogy az a kérdező vagy aki a 12 centin lovagolt, így vársz megerősítést hogy a kicsivel nagyobb sem lenne elég, de sajnos ez csak a te tévképzeted
ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

5: Mutassál már egy tudományos kutatást cikket, ahol be van bizonyítva, hogy az emberi szexualításban a férfinak, behatolással orgazmust kéne okozni a nőknek. (Nem hinném hogy találnál ilyet.) Gondolkodjál, mi lenne ennek a célja értelme ?? Mert megtermékenyítéshez, ami dugás legfontosabb célja, NEM KELL A NŐI ORGAZMUS.

(a nők jelentős része csak megjátsza az orgazmust, hogy megfeleljen ennek a RÖHEJES társadalmi elvárásnak)

ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!