Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek izgató, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek izgató, ha a srác több napig nem élvez és utána sokat lövel?

Figyelt kérdés

Mostanában próbálgatom minél többet .. 3 napig nem verem, nem sexelek utána rekord méretűeket spriccelek😁 nekem személyesen nagyon izgató az érzés.. Csajok nektek ez bejön egy srácnál?

23/F



ápr. 20. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
igen
ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Jól néz ki ha sok jön.
ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen
ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen
ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon izgató!
ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi jön neked így?
ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem lány vagyok, de arra amit irtál van személyes tapasztalatom,és gondoltam leírom😄

Nos, én naponta többször is szoktam csinálni, néha egymás után többször is. Nekem alapból sok van, de nekem az a tapasztalatom, hogy mindig ugyanolyan sok jön ki, ritkán van olyan, hogy kevesebb. És ráadásul lövellve,spriccelve jön ki. Lehet ez genetika, adottság, vagy szimplán csak qrvára kanos vagyok, ami lehet így is van.😅 Ezzel csak az a probléma, hogy nincs barátnőm akinek ezt megtudnám mutatni. De hát ez van, egyszer majd csak találok valakit. Mondjuk már egy ideje keresem az igazit.😅 Na mindegy, a lényeg az hogy számomra meglepő, hihetetlen hogy mekkorát és milyen sokat tudok élvezni😅, de lehet másnak is az lenne, de abba is belegondoltam hogy "elijesztené" majd a leendő páromat.

Te neked mi a véleményed erről kedves kérdező? De akár lányok is véleményezhetik.😉


20F

ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ui.: Azt elfelejtettem beleírni,hogy nekem nem kellenek óra hosszák ahhoz,hogy nagyot élvezzek. Mindegy meddig csinálom, ígyis sok jön ki🤷‍♂️
ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!