Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit kapott rajta / ki kapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kapott rajta / ki kapta rajta a párja/párját ahogy épp mással szexszel? Utána mit tettetek? Vagy ha ilyen történne akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csaj/pasi, kort :)

ápr. 17. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt, de ha lenne ilyen, akkor tudatnám, hogy ott vagyok. Igazából instant szakítás. Cuccaimat vinném, ha nem az én lakásom, ha igen, akkor repülne kifelé mindene az ajtó elé.


29N

ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
#1 Stílusosabb az ablakon kivágni mindent.
ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Akkor viszont ne azt irja az első, hogy ha nem aznő lakása lenne akkor vinné a cuccait. Hanem saját magából kiindulva azt kellett volna irnia, hogy szépen felszedi a saját cuccait az ajtó elől, ami csak úgy repülne kifelé. Gondolom így már elég stílusos.
ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha engem csalnak meg te nagyon hülye és az én lakásom, akkor értelemszerűen repül a másiké kifelé. Vele együtt. Annyira gázak vagytok. IQ 0.
ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Beszállnék harmadiknak, ha lenne rá igény.
ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Ahol jól laknak, ott nem megy el a másik titokban enni😊 Ha mégis kívánják az újat,akkor azt csakis együtt kóstolják.😉
ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Én is beszállnék harmadiknak!


Am utolsó: bárhol is egyél, otthon is mindig enni kell!!!


😜

ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Nem,nem 7!

Ha találunk egy új es jó kajáldát, oda ketten megyünk kiprobálni:) Gondolom érted.:)

ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Értem, én 2 ffi, 1 nő hármas párti vagyok.😂
ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tanulj meg egyszer helyesen irni,utana foglalkozz ilyesmikkel.
ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!