Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már számotokra bakancslistás pasival?

Figyelt kérdés

Hogy mi is az a bakancslista? Az a lista amire olyan dolgokat ír az ember, amiket halála előtt meg akar tenni. Mindenkinek vannak vágyai.

Így én most azt kérdezem, hogy szexeltél úgy pasival, akivel azért szexeltél mert ezt a típust mindenképp ki akartad próbálni?

Például kigyúrt pasi. Vagy ázsiai pasi, vagy tetovált pasi, vagy néger pasi. És még sorolhatnám a különböző típusokat.

Ha volt neked ilyen akkor milyen típusú pasi, volt? Hogy jött össze a dolog, hol találkoztatok és végül lett -e belőle szex?

Ha meg még nem jött össze akkor milyen lenne számodra az az igazi bakancslistás pasi? Ha lehet mindezt azért ne csak egy-egy szóval fejtsd ki, hanem azért bővebben …



ápr. 21. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Még nem volt ilyen
Történt már ilyen
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Volt.
ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, voltam
ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egyszerre 2 pasi lenne a bakancslistás.
ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincsen ilyen lista. Csak utazásra
ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 és 2 es! Elég egyértelműen leírtam, hogy ne csak annyit írj hogy igen voltam, meg hogy volt ilyen. A kérdés lényege az, hogy miért volt bakancslistás neked az a pasi…

Miért pont rá vágytál? Mint bakancslistás vágy…

4 -es hogy nincs ilyen lista ? És ki mondja meg mit lehet írna erre a listára és mit nem ?

ápr. 21. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Áhh, esélyem sincs rá, ha nem vagy szép nőként, akkor cseszheted. Amúgy egy szikár, de izmos, barna hajú és szemű, szőrös, kissé vadember kinézetű férfi lenne a zsánerem, szép, hosszú ujjakkal.
ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Miért kellene legyen ilyen lista ?

Én úgy vagyok amit kiakarok próbálni azt kipróbálom. Nem kell ehhez lista.

Ellenben Ausztráliába kicsit nehezebb eljutni. Idő/pénz arányban

ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!