Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nagy százaléka fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy százaléka fantáziál a hármas sexre ?

Figyelt kérdés
10/9 nőnél bakancslistán van akikkel én beszéltem .38 F

márc. 24. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem hiszem, hogy a nőknél akár a top 10-be beleférne ezen a téren.
márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálam pl. kizárt.
márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Mi az, hogy 10/9?!

Van teneked matematikából érettségid? Még az sincs? Akkor ne álmodozz az édes hármasról, tőled komolyabb embereknek se mindnek jön össze!


(Nekem sem jött össze eddig, pedig volt már biszex barátnőm is)

márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tény pedig tény :)
márc. 24. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Fantázia szintjén igen, gondoltam már rá, hogy milyen lenne.

De valójában nem tudnék olyan férfival együtt lenni, akihez nem kötődök érzelmileg.

márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha két pasira gondolsz, akkor én úgy láttam múltkor, hogy kb 40-45% az arány. Ha 2 nővel, akkor meg olyan 20, de ott biszex a nő.

Másképp esélytelen, hogy belemenjen egy nő 😂

márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A tisztánlátás végett csak néha eljátszanak a gondolattal de tudomásom szerint egyik se volt olyan felállásban:)
márc. 24. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tudom, legalábbis többször is olvastam már ilyen kutatásokról, kérdőívekről, hogy valóban sok nőnek megvan ez fantázia szinten, de kevesen akarják vagy teszik meg a valóságban.

Én is fantáziáltam már róla (1 nő, 2 férfi), de nem tenném meg, csak fantázia szinten marad.

márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Arról néha fantáziálok, hogy felváltva szopok két pasit, ha ez számít (a valóságban nem valószínű, hogy megtenném), másféle hármas felállás nem izgat.
márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem a megfelelő emberekkel beszéltél.
márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!