Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után kb mennyivel jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után kb mennyivel jön vissza a libidó? Vagy el sem kellene mennie?

Figyelt kérdés

A gyerekek előtt mindig kivántam a szexet. Az első terhességem alatt is, majd szülés után is viszonylag, de már kevésbé. A második terhességem óta nem kívánom. Azt hittem szülés után visszajön a libidóm, de nem igazán akar. Házas életet szülés óta élünk azért mióta orvosilag engedélyezett, de a férjem kevesli a mennyiséget. (Régen, gyerek előtt alapból ennyi volt, de mióta gyerekünk van az ő libidója meg az egekben...😅).


Nektek/feleségeteknek mikor jött vissza? Visszajön egyáltalán?



ápr. 22. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az én feleségemnek hála istennek nem hagyott alább. Csak a gyerekek miatt nincs annyi idő és energia.
ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
A férjed nőljön fe a feladathoz, mert már nem a tinikorszakot kellene élni, mikor még a legyet is röptében! Családapa, te meg kétszeres anya, ami nem csak dupla felelősség egy életre, de rengeteg elfoglaltság ami az egykori szexre fordított idő egy részét is kitölti. A szex helyett segítsen be a gyerekek gondozásába, nevelésébe mint egy igazi apa, aki nem csak biológiailag az. A libidód csak akkor fog újra emelkedni, ha kevesebb teher, felelősség lesz rajtad.
ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmi gond, a szeretőjével majd szexel helyetted is!
ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Vicc, hogy a 2-es baromságát hasznosnak találjátok, a 3-as igazságát meg nem...
ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Mozdulatok ki kettesben.

Ugyan férfi vagyok de nálunk gyerek nélkül is belaposodott a szex..

Kis kikapcsolódás, feltöltődés után viszont jobb a helyzet egy darabig.

Újítsatok valamit.

Más póz, random lepippantod valahol, stb. A pajkosság, játékosság tud segíteni.

ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Amíg volt szex, addig élvezted? Volt rendszeresen orgazmusod, vagy inkább csak a párod kedvére csináltad?
ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak szimplán fáradt vagy. 2 gyerek már nagyobb meló, ki is szív rendesen, meg szó szerint is. Valami multivitamint meg omega3-at ajánlok figyelmedbe.
ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2-es: Elég sokat segít a férjem szerencsére, de még ígyis kimerült vagyok (mondjuk az egyik gyerek 3 éves, a másik meg 7 hetes és egész nap hármasban vagyunk, hiába jár hivatalosan a nagy oviba, állandóan beteg).


3-as: Benne van a pakliban, nincs mit szépíteni. Ha meg így lesz, akkor meg tudomásul veszem, hogy az én kezem is benne van.


5-ös: Köszönöm a tippet! 4 éve nem mentünk sehová kettesben, mert nem mertem a nagyot senkire bízni, annyira eleven. Az újítás mondjuk már megvolt.


6-os: Élveztem és mindig volt orgazmusom. Az első gyerek születése után bepótoltuk rendesen a kimaradt pàr hetet, csak a második terhességem óta vagyok szétesve. Mióta a férjem őszintén megmondta, hogy kevesli a mennyiséget és érzem rajta, hogy fontosabbá vált a szex, mint gyerekek előtt (szerintem lelki eredetü, mert csak a szex a közös programunk), ezért egy plusz feladatnak érzem, viszont ha belekezdünk akkor élvezem, csak elkezdeni nem esik jól.

ápr. 22. 14:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 7 hetes a kicsi, akkor ne aggódj. Azt hittem már évek teltek el. Nekünk is nehezen ment újra a második gyerek után, sok türelem és sok síkosító kellett.
ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1. 7 hét az nagyon kevés! Nekünk majdnem egy évbe telt. De aztán összehoztuk a harmadikat is :-D Türelem!


2. Ezek szerint testileg már egészen "visszaalakultál", ez szuper, hogy ilyen gyorsan sikerült. Csak még nehezen "csábulsz el". Ez is jobb lesz idővel, de a párod is tehet érte, ha képzi magát nőcsábítás témában. Teljesen normális, gyerekszületés nélkül is, ha a páros tagjai időről időre eltávolodnak egymástól, aztán megint közelebb kerülnek. Ilyenkor egy ügyes férfi tud úgy hatni a nőre, hogy annak megjöjjön a kedve. Elvégre egyszer már sikerült elcsábítania, miért ne menne megint. Igen, dolgozni kell rajta, na de senki nem mondta az esküvőn, hogy most aztán már hátra lehet dőlni! Mark Lambert műveit ismerem a témában, de németül kell tudni hozzá.


3. Nagyon fontos, hogy ne elvárások mentén éljétek meg a testi kapcsolatot. Nincs olyan, hogy a szexnek valahogy ki kell néznie, mert csak akkor jó. Valójában csak az számít, hogy mi a jó kettőtöknek. Ha teljesítménykényszer van, arra rágörcsöltök. Legyen jó úgy a szex, ahogy sikerül. Nem kell minden alkalommal ájulásig orgazmussorozatot összehozni; egy simogatás, egy gyors petting is szuper, ha éppen ahhoz van kedvetek.


4. Mi férfiak siralmasak vagyunk gondolatolvasásban. Ha úgy érzed, valami másra van szükséged, mint eddig, akkor egyértelműen hozd a párod tudomására, hogy mit szeretnél, mi és hogyan okozna neked örömet. Ha te se tudod, akkor próbálkozzatok. Ne elégedj meg egy olyan szexszel, ami neked nem jó; hosszútávon csak frusztrációhoz vezet, ha egyoldalúvá válik a testiség.


5. Ha nincs kedved a szexhez, de szeretnél a párodnak örömet okozni, akkor kényeztesd a kezeddel. Nálunk gyakran önmagában ettől megjön a feleségem kedve :-D de ha nem, az se baj.


6. A szex a párkapcsolatban ugyanúgy fejleszthető, mint bármilyen más készség. A témában Ruth Ramsay ugrik be; nézd meg ezt a videót gondolatébresztő gyanánt (angol): https://www.youtube.com/watch?v=I-3CANRKuAM

ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!