Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek az miért fontos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek az miért fontos, hogy észrevegyük, hogy fodrásznál voltak?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
mert ha mar kidobtak 6-8ezret arra hogy az utolso 2 centibol levagjanak, ne erezzek foloslegesnek
ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lilluci27 ***** válasza:
67%
Nekem nem fontos
ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
de te nem is vagy nő😀
ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A figyelmesség egyik jele.
ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk annyira engem se érdekel:D 24L
ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Kisebb vagy nagyobb változás, jólesik dicséretet kapni a választott végeredményre, és hogy ezek szerint ez a kis apróság vagy nagy változás észrevehető. Persze a lényeg, hogy nekem tessem a hajam, ne másnak, de jól tud esni. Azonban nem sértődök meg, ha nem veszik észre vagy nem szólnak, mert ahogy írtam, nekem kell tessen. A icséret hiánya nem felhánytorgatható.


De amúgy vagy 6-7 éve voltam fodrásznál. Utoljára három hónapja lett vágva a hajam általam (majd ha nyerek a lottón, akkor fizetek tizen-húszezreket a fodrásznál, azt hittem eret vágok magamon, amikor mondta, mennyibe kerül az a hajvágás). Kb tizenöt centivel rövidebb lett, de a kutya nem vette észre, nemhogy dicséretet kaptam volna őszintén vagy udvariasságból (oké, konyhán dolgozok, hajháló kötelező, felcsatolom a hajamat, de kiengedett hajjal megyek be hajhálóért).


22/l

ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert nők, nekik más dolgok fontosak...
ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Akkor illik megdicsérned ezért nőt, ha érzed róla, hogy kedvel (munkatársként, barátként, stb.).

Jobb kedvük lesz attól, ha általuk kedvelt ember figyelmes velük, meg érezhetik azt is, hogy nőiességük hat rájuk.

ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Könnyű észrevenni: jön a telefonra a push üzenet a kártyás fizetésről.

Ha nem vesszük észre, azt úgy értékelik, hogy közömbösek lettek a számunkra és már nem szeretjük őket. Sőt, biztosan szeretőnk is van és már meg is csaljuk őket.

ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is UFÓ-kérdés: ha megdícséred, az a baj, ha nem foglalkozol vele, akkor meg az.

Ki érti őket?

ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!