Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végre sikerült szűk lyukba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre sikerült szűk lyukba találnom: ilyen egyszerű a megoldás?

Figyelt kérdés

Korábban többször probléma volt, hogy nem fértem be. Most meg csak szimplán odatartottam, nem is nagyon nyomtam, de lassan becsúszott. És bent már nem is volt szűk, csak míg be kellett hatolni.


Ezen múlt korábban, hogy nem így álltam hozzá? Régebben nyomkodtam, erőltettem, úgy meg nem akart bemenni.


ápr. 22. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már egy nagy gyakorlatú szex mester lettél.
ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Seggről beszélünk?
ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Te vagy az én hősöm!
ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem.
ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem gratulációra számítottam, nem is vártam el, hanem tapasztalatra, de látom, itt mindenki szűz és még nem volt ilyenje...


nem segg volt

ápr. 23. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenki tapasztalatlan szűz, te viszont már tapasztalt öreg róka vagy. Köszönjük, hogy aranyat érő tapasztalataidat megosztottad velem, nagyon sokat tanultam belőle.
ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

*velünk


És mi még nrm is tapasztaltuk pl az orgazmikus mandzsettàt.


Jaj-jaj.

ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mekkora hatalmas farkad van?


Amúgy anatómiailag hüvelyből is különböző típusok vannak. Van ez a fajta, amelyik szűk bemenet után bent kiöblösödik. Mint a tágas barlang, amelyiknek szűk a bejárata.


Egy tapasztalatlan 49 éves

ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem az én tapasztalatomról beszéltem, hanem hogy azt várnám, hogy az összes itt lévő nagyfarkú lepedőakrobata elmondja, hogy tényleg így van-e vagy sem... nekem, a gyorstüzelő, kis farkincásnak
ápr. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!