Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg tudok feledkezni róla...

Meg tudok feledkezni róla hogy nincs barátnőm,ha találok magamnak valami elfoglaltságot,Vagy csak az az egy megoldás van hogy barátnőt kell találnom?

Figyelt kérdés
Tehát ha magányos vagyok és keresek valami elfoglaltságot,az csak átmenetileg fog segíteni?Csak egy kis ideig fogja feledtetni hogy nincs barátnőm?Egy idő után úgyis fel fog erősödni a magány és a barátnőnek a hiánya bármit is csinálok?Szóval hiába iratkozok be egy tanfolyamra,hiába megyek el kirándulni,hiába találok valami hobbit,A magányom nem fog elmúlni?Egy barátnő mindig hiányozni fog?

2020. okt. 8. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan,minthogy egy lyukas fogra is csak a fogorvos a megoldás,ugyanúgy a barátnő hiányára is csak a barátnő?Csak enyhíteni tudom a fájdalmam ha találok valami hobbit,megszüntetni soha?Vagy lesz barátnőm,Vagy együtt fogok élni a fájdalommal?
2020. okt. 8. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
inkabb probalkozz folyamatosan, es emelett legyen elfoglaltsagod is
2020. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem akarok görcsösen próbálkozni,annál rosszabb.Ha látják,mennyire akarom,annál jobban fognak visszautasítani.
2020. okt. 8. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Lesz barátnőd, addig ezt a hiányt nem hokizással enyhítheted, hanem egy kemény sporttal pl. Erőemelés,kondizás,testépítés. Szóval fizikailag kell lefárasztanod magadat, ée amikor lesz barátnőd, a sok edzést eredményeit az ágyban kamatoztathatod pl. állva az öledbe kapod és úgy dolgozod meg. Vagy feldobod a levegőbe és úgy helyezkedes, pont a kukudra essen a nunujával és mondod:Góóóól
2020. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem motorozni, minden időmet és pénzemet erre költöttem. Kezdetben jó volt, de aztán nem adta meg ugyan azt, így gyorsabban, jobban döntve kezdtem motorozni. Azóta évek teltek el, a motor határain motorozok, de elhiheted még ez a jó hobbi se pótolja, valaki szeretetét. Nekem csak a depresszió maradt.
2020. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!