Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondtál már szexre nemet csajnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtál már szexre nemet csajnak?

Figyelt kérdés
Csupán dacból. Nehogy azt gondolja, hogy csak akkor lehet szex, amikor ő akarja... Szokjon hozzá, hogy akkor lesz, amikor MINDKÉT fél akarja.

ápr. 23. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
Neked se sok nőhöz lesz közöd életed során.
ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a gyökerek teszik kisfiam.
ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vigyázni kell a nőkkel, mert elkanászodnak.
ápr. 23. 19:59
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem. Viszont ne csodalkozz akkor azok után ha többszörösen kapod vissza azok utàn.
ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Mar mint ez neked szól 3#
ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, de nem a fenti okokból. (Egyébként majd idővel a kérdező is rájön, hogy minden ilyen kihagyott numera fájni fog később :D)

Én azért mondtam nemet mert egy kolléganőm mozdult rám, nős voltam (akkor) és komolyan is vettem.

ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is mondtam nemet, fiatal voltak és bohó (és szűz), és azt gondoltam, olyannal akarok először lefeküdni, akibe szerelmes vagyok. De hülye voltam! Most meg, 25 év házasság után szinte minden nap.
ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, de nem a fenti okból, hanem mert nem tetszett.

Esetetekben meg mi a francért vagytok együtt??? Komolyan mint a dedósok olyanok vagytok ezzel a duzzogós, "na most törlesztek neked" játékkal.

ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mikeXxX ***** válasza:
61%
Mèg egy hármasra is 2nővel is ráadásul 2x-is párkapcsolatban voltam akkoriban ezèrt nem mentem bele pedig most már nem hiszem hogy összejön nem anyagias kivitelben de persze volt akire egyèb más dolog miatt mondtam nem-et ! 44f
ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem!
ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!