Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet, hogy egy sportosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy sportosan formás, vékony lánnyal hetero férfi ne akarjon szexelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ilyen alakra ne álljon fel. Szerintetek lehet ilyen? Tehát egy kerek fenekű, formás combú, B-s mellű, feszes bőrű, ápolt lányra.

ápr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
86%
Hát látni kellene, ez így elég kevés.
ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem hetero...
ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a teltekre all fel, szovan letezhet.
ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

[link]


Kb. mint ez a lány. Én nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez ne jöjjön be.

ápr. 24. 09:45
 5/108 anonim ***** válasza:
100%
na így már más, ha ilyen akkor nagy eséllyel vagy a személyisége gond a nőnek, vagy szimplán más ízlése van pasinak, esetlegesen lehet hogy van párja és nem akarja meg csalni.
ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
63%
Na ő pont nem vékony. Amúgy miért gondolod, hogy minden férfi szexelni akarna egy ilyen nővel? Te is szexelni akarsz minden izmos, kisportolt testű férfival? Na ugye.
ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
100%
Ja kb. Aztán lehet annyira nem is ilyen a lány. Nincs egy nyilvános kép a konkrét lányról?
ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
60%
Ez még női szemmel sem szép. Biztos van aki erre izgul, de ahogy megláttam, nem az ugrott be elsőre, hogy szép....
ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
72%
Volt ilyen barátnőm. Bár a feje nem annyira jött be, nem volt egy kimondottan széparcú lány, de a teste az nagyon toppon volt! Úgy állt a falloszom tőle, mint a cövek! Emlékszem, sokszor az első elélvezésem után még le sem akart lankadni, simán dugtam tovább! Egyik legjobb nőm volt szexuálisan, hatalmasakat keféltünk!
ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:

“ Te is szexelni akarsz minden izmos, kisportolt testű férfival? ”


Igen xD Vagyis nem a 110 kg-s kétajtós szekrényekkel, de egy normál szinten izmos sportos pasi bármikor jöhet. Persze ha arcra se ronda.

ápr. 24. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!