Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy férfi vékony de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy férfi vékony de sportosan izmos, jóképű az jobb mintha kigyúrtabb, szebb teste lenne átlagosabb arccal?

Figyelt kérdés
Magamról képet nem küldök de az alkatom alapból vékony de szálkásan izmos és nagyon jóképűnek is tartanak a nők (nem dicsekvés de legyen őszinte a kérdésem akkor van értelme). Körülbelül ilyen test: [link] Ha nem lenne jó a link a srác neve Cam Gigandet és a Never Back Down című filmben látszik jól a teste. Sokat járok edzeni terembe és ott van sok nálam kevésbé jóképű férfi, (nem ronda, sőt átlagon felüli is lehet akár, de nem különösképpen vonzó arcú) aki viszont sokkal izmosabb nálam, és néha úgy érzem, hogy ha kevésbé jóképű valaki, viszont izmosabb, azzal kompenzálja az egészet. Tudom, hogy szélesedhetek még de ezt hanyagoljuk most. Mit gondoltok erről lányok? Esetleg aki ír mondja meg, hogy alapból az átlagosabb test jön be neki esetleg alapfeltétel, hogy izmos legyen vagy talán az a legjobb ha nagyon izmos a férfi? A nagyon izmos test alatt kb ezt értem [link] képen: Yuri Boyka (Undisputed 2)

2017. márc. 24. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Yuri Boyka test a nyerő <3 Amúgy sem szeretem a szépfiúkat.
2017. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten a vékony, szálkás férfiak jönnek be, valamiért a túl izmosak nem. Pedig én is járok konditerembe. A jóképű arc viszont nem feltétlenül jelent bármit is. Azt csak megnézem, hogy szép, de nem attól függ icipicit sem, hogy rákattanást érzek-e. Egy kifejezetten nem szép arcú férfit is tudok nagyon vonzónak, férfiasnak találni. Sőt, az számomra gyakran izgalmasabb.
2017. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kort is írjatok légyszi.
2017. márc. 24. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem a nagydarab pasikat a kis termetem ellenére. De ha a két kép közül választani kellene akkor az első. A másik már nem tetszik nekem. Túl izmos. Bár nekem még nem volt kigyurva egy pasim se.

29N

2017. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két dolog ami veltűnt egyből nagyon rávagy álva a never back down-ra és a vitathatatlanra

A másik ne hasolítsd már össze a kettőt az egyik 26éves volt amikor a film készült a másik 30 éves volt(boyka)

Másrészt ez nem azt jelenti hogy a srác még abban a 4évben ameddig ő is 30éves nem lesz miért ne tudná magát ugy k/i/b/a/s/z/n/i mint boyka

Amugy meg ez nagyba függ a testalkatodtól pl van egy tök vékony szálkás haverom lejött velem kondiba mindenki megmosolyogta de amikor befeküdt a súlyok alá és kinyomott 10x 180 kg utána mindenki befogta a pofáját(én nem a rekordom nem döntötte meg 10 ismétlés számba 200kg val csinálom de szint úgy szálkás vagyok csak én jobban😄)

De a lényeg nagyon függ a testalkattól

Meg hogy megdolgozol e érte vagy rásegítesz szteroiddal mert ugy könnyű...

2017. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ruben Bart szerintem irtó helyes, cuki, szexi, pedig nem egy izomállat csak aranyos az arca.
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nekem tetsszen az arca (lehet, ami nekem jóképű, az másnak ronda... pl. Cam Gigandet nem villanyoz fel nagyon), de pl. az izmos test nem vonz.
2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!