Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ahhoz köze a férjemnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ahhoz köze a férjemnek, hogy előtte hány pasival voltam együtt?

Figyelt kérdés

Kellene érte magyarázkodnom?

Nem azért mert annyi sokan jártak volna az ágyamban, de igen, sokan próbálkoztak. De szerinte akik próbálkoztak azokat már be is engedtem az ágyba, de minimum a számba...

Ezt így 5 év után igazságtalannak tartom... főleg, hogy mióta együtt vagyunk csak ő van és senki más.


ápr. 24. 12:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
A fenének se kéne egy szűz csaj. Nekem pont hogy tetszene ha az előéletedről mesélnél. Lehet a férjednek is, azért forszírozza a dolgot:)
ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell magyarázkodnod. Én sem voltam rá kíváncsi sosem, hogy a feleségem hány pasival volt előttem.
ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy.
ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

önbizalomhiány, önbizalomhiány

egyik legnagyobb rombolója a kapcsolatoknak, amikor az egyik fél önbizalomhiányos

ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
semmi köze, én a mostani kapcsolatom előtt még idegenekkel is szexeltem alkalmilag akár parkokban is, de ez a múlt
ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Engem beindítana, ha a feleségem a korábbi kalandjairól mesélne, de ha téged emiatt számon akar kérni a férjed, ahhoz semmi joga. Ha ilyesmi zavarja, azt még az esküvő előtt kellett volna átgondolnia. Tudod, pénztártól való távozás után... :)
ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%

Valamilyen szinten azért lehet kíváncsi, de ha anno így fogadott el,akkor már most a szemedre nem vetheti.

Előbb kellett volna ezt tisztáznia veled és utána kialakítani egy komoly kapcsolatot, vagy pedig nem.

ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Azt írtam én is. Ha esküvő előtt ezt nem tiztázta, akkor így járt. Ott még mondhatta volna, hogy nem ilyen lovat akar.
ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Csak a birtokló személyiségek érzik úgy, hogy közük van hozzá, mit tett vagy nem tett a partnerük előttük. A tipikus birtokló személyiség balhézik azért, hogy mennyi férfival/nővel feküdtél le. A birtokló attitűd hátterében legtöbbször bizonytalanság, önmagában való hit gyengesége áll, tehát a dolog róla szól, vele kell foglalkozni. Meg kell erősödnie, hinnie önmagában, elengedni a birtoklást.
ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Magyarázkodnod semmiképpen nem kell. A múltbéli szexuális életed is elsősorban csak rád tartozik. A te dolgod, hogy azt megosztod-e a férjeddel vagy nem. Ha a férjed ezen rugózik, ott más bajok is lesznek.
ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!