Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de a férjemnek nem lehet gyereke, de mással nam voltam együtt, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Biztos egyből kiakadna, hogy neki nrm lehet gyereke, de akkor ez egy ilyen ritka eset, nem?

Félek h nem hisz nekem, bár ha így van akkor lehet h elhagyom v nemtudom, mással tényleg nem voltam együtt.

Vele mindig védekezés nélkül szexeltem, nagyon sokszor, már házasság előtt is...

1,5 éve vagyunk házasok, de előtte 2 évig együtt laktunk.

Nagyon félek h mit fog szólni, a dokija erősítette meg h nem lehet babánk...


27N



2022. jan. 25. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
95%

De hogy lettél mégis terhes, ha ő meddő ? Ez eléggé sántít. Vagy a doki nem azt mondta véletlenül, hogy baromi kevés esély van rá, de azért lehetséges ?

Ha mással nem voltal együtt, és nem is a férjedtől van, akkor valami evolúciós csoda lehetsz…

2022. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez szerintem kamu, de amúgy minek vagy vele, ha ennyire félsz még ettől is? Lehet apaságit csináltatni, és kész. Megállsz előtte, elmondod neki, hogy mi van, és hogy természetesen nem hibáztatod, ha kétségei vannak, nem zárkózol el a teszt elől. Az már más kérdés, hogy ő bízik-e benned annyira és szem előtt tartja-e annyira a kapcsolatotokat, hogy ne kérjen tesztet. Az már az ő felelőssége.
2022. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
95%
Ave Maria
2022. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
6%
Azért kiváncsi lennék....
2022. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Most bocsánat, ha férjednek nem szervi oka van arra , hogy meddő akkor azért lehetséges , hogy legyen gyereke.
2022. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Ha tesztet kér nem biztos h vele maradok, nekem azt mondta h nem lehet babánk, de egy icipici esély volt rá úgy látszik...

Azért félek mert biztos volt benne h nem lesz gyerekunk, az örökbefogadást is elindítottuk már.

De ma ha hazajön elmondom neki, de hogyan??

2022. jan. 25. 21:14
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Apasági tesztet még mindig lehet csináltatni, ha nem hinné el és tényleg nem voltál mással. Az orvosok sem tévedhetetlenek.
2022. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Őszintén, nyilván, ha nem voltál mással együtt övé a gyerek! WC-n, strandon nem lehet teherbe esni. Rossz volt a vizsgálatkor a spermaképe, most meg rendben van, legalábbis 1 célba ért, van ilyen.
2022. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Mármint apasági tesztet
2022. jan. 25. 21:15
 10/64 A kérdező kommentje:
Értem köszii
2022. jan. 25. 21:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!