Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A melltartót vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A melltartót vagy a bugyit vennétek le hamarabb az első szexnél? A cicitekre vagy a puncitokra vagytok büszkébbek?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak B-s a mellem, így azon nagyon nincs mit mutogatnom :D Persze tudom, hogy sok pasinak ez a méret jön be, de én inkább a kerekre kondizott fenekemre meg a formás combjaimra vagyok büszke.
ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
A mellem elég lelombozó, a puncimmal nincs bajom.
ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

1-es, nekem is a te méreted a best!


2-es, miért gondolod, hogy lelombzó?

ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Én a pasi gatyáját veszem le először! Ha nem tetszik amit ott találok, a bugyi is marad és a melltartó is!!

😄

ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
#4 18cm tetszene?
ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

#5

Tetszene.

ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
#6 Végre aki ki is mondja legalább. Itt már nem lehet a 13cm-re mondani hogy kicsi mert törlik a választ. 🤣
ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
#8 Itt nem kedvelik az őszinteséget. Kegyes hazugság sokkal rosszabb ennél. Sok kisfarkú ezt nyalja be.
ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A melltartót.Ha magam vetkőzöm akkor is utoljára marad a bugyi,ha vetkőztetnek akkor is általában.Lehetne fordítva is,megszokás ez.
ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltam és csak a bugyi került le melltarto meg poló rajtam maradt.
ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!