Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egyáltalán olyan nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán olyan nő, akinek bejön, pozitív, ha egy férfi pucér képet küld magáról?

Figyelt kérdés
Mielőtt: férfi vagyok!:D exemmel jóban vagyunk, recisként dolgozik egy edzőteremben, és mesélte, hogy az egyik ötvenes ürge küldött magáról képet (a lány 26) Facebookon, hogy menjenek el egyik este együtt, meg majd nyaralni viszi. Persze, azonnal tiltotta az embert. Szóval létezik, hogy ez sikerre vezet?:D

ápr. 27. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Kétlem hogy van ilyen, max azzal működik akivel együtt vagyok, de ez a kép küldés kb 15 évesek szórakozása. Meg elég sok veszélye is van, én nem csinálnám ezt, mástól kapni ilyet meg kiábrándító.
ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom #1-hez.

Kifejezetten xar ötlet!

38/F

ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sem jutna eszembe sem. Sőt, én a barátnőimet is kértem, hogy ne csináljanak magukról ilyet még kedvességből sem, mert ki tudja, hol landol ha mondjuk ellopják valamelyikünk telefonját.
ápr. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!