Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehetne tenni a boldogtala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni a boldogtalanságom és a frusztráltságom ellen?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök komplexusokkal. Az egyik ilyen elsősorban a kinézetem miatt van, sokan még utánam is fordulnak röhögve hogy mennyire ronda vagyok. Összenőtt szemöldök, arcszőrzetemnek se úgy kellene kinőnie ahogy, abszolút ápolatlanul néz ki pedig szoktam vele foglalkozni.A vékonyságom sem semmit a helyzetemen. Nem jövök rá hogy miként lehetne a legkönnyebben hízni. A hangomról meg már inkább szót se ejtenék. Egy 14 évesnek mélyebb hangja van mint nekem.

A másik aggasztó dolog a péniszem mérete. 13-14cm mindössze és vékony. Depresszió közeli állapotban voltam mikor visszautasítottak a méretem miatt. Ennél jobban nem lehet egy férfi önbizalmát kicsorbítani, az a maradék méltóságom is teljesen odaveszett. Vágytam mindig is egy hosszútávú, megbízható kapcsolatra de hamar be kellett látnom hogy ez nehezen lehetséges. Félek ezeket a problémáimat bárkivel is megbeszélni nehogy híre menjen a dolognak és még nagyobb lúzer legyek mint eddig. Egyetlen boldogságforrásom a számítógépem, amikor tehetem akkor csak lefoglalom magam játékkal. Van egy kutyám is akit nagyon szeretek. Ezek tartják még bennem az életkedvet. Szóval, mit gondoltok?


ápr. 27. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába akartam kiírni most esik le.....
ápr. 27. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus első körben.

Konditerem, esetleg stílus váltás öltözködésben, hajban stb.

ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A konditerem is segíthet, a sport és az izomépítés növeli a tesztoszteron szintet. És elsősorban:

Menj el táncolni!

Például salsa tanfolyamra. A tánciskolákban a lányok általában többen vannak, mint a fiúk. Ha ügyes leszel, akkor a kinézeted másodlagos lesz, a tánctudásodért fognak szeretni a csajok. És tényleg szeretni fogják a társaságodat. Egy ilyen közösségben általában támogatók az emberek, a fiúk is egymás között. Ha az alap udvariassági követelményeket megugrod, akkor már nyert ügyed van. Ha összeszeded magad arra az egy órára, félreteszed a depressziót és mosolyogsz, akkor vissza fogják tükrözni ezt neked, amitől még jobb kedved lesz. Abban a salsa közösségben, ahová jártam, meglepően ronda faszik is találtak párt maguknak. A rohadt digitális világunkban csak virtuális kapcsolatok vannak, amik nem emelnek fel. A valóság ennél sokkal jobb. Amikor először jártam salsára, akkor az átlag boldogságszintem egy 10-es skálán kb 2 pontot javult attól, hogy heti egy, vagy két alkalommal táncoltam. Menj el táncolni! A mozgáskultúrát lehet tanulni, ha elég energiát beleteszel, önmagában is endorfint termel, a hatása pedig nőmágnes lesz. Ősi társadalmakban ez alap. A zenére végzett harmonikus mozgás csodákra képes, nem véletlenül csinálja minden ősközösség. A genetikánk nem változott, csak a környezetünk.

ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a külsődön tudsz változtatni. Szemöldöködön és arc szőrzeteden is. Aztán ahogy az előttem szóló írta menj el konditerembe. Ha van lehetőséged egy normális edzőt válassz. Ahogy fejlődsz a teremben és kialakítod a saját stílusod szerintem megjönnek a sikerek:)

Foglalkozz magaddal, tedd bele az időt, energiát. Hajrá!!

ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!