Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszer kiegyensúlyozott...

Egyszer kiegyensúlyozott vagyok, másszor pedig teljesen boldogtalan. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Egyszer teli vagyok célokkal, élvezem az életet, jövök megyek, barátnőzök.

Máskor teljesen magamba fordulok, egész napokat fekszem, lemondok minden programot, nem találkozok senkivel.

Barátaim vannak, de ők nem tudnak erről a "hangulatváltásaimról", amiket én se tudok megmagyarázni, hogy mégis mi miatt lehet, mert semmi rossz dolog nem történik velem, ami kiválthatná, csak úgy jön.

Ilyenkor felöltözni, rendbe tenni a szobám is nagy erőfeszítéseket igényel, vagy egyszerűen csak az, hogy lezuhanyozzak.


Tényleg mintha 2 énem lenne. Egy boldog, társasági kiegyensúlyozott, és egy magába forduló, aki még annyit se képes magára adni, hogy normálisan felöltözzön, és ahhoz is lusta, hogy kimásszon az ágyból és bármit csináljon.


Pszichológushoz járok, de folyton vissza esek ebbe az állapotba, hiába is látok egy kis javulást.


Mit tegyek? A saját életem akadályozom ezzel! Olyan kiüresedettnek és céltalannak érzem a mindennapjaimat. Csak magamért vagyok. Engem sokan támogatnak, de én nem támogatók senkit.


Köszönöm, ha segítetek!



2022. máj. 23. 07:54
 1/2 Bferike ***** válasza:
24%
Azt hiszem ezt hívják bipoláris személyiségzavarnak, de nem vagyok szakember.
2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus mit mondott? Dolgoztok azon, hogy mikor jön elő a rossz kedv, mi okozhatja? Vannak olyan helyzetek, amikor sikerült kibillenni a rossz kedvből?VAn olyan tevékenység, ami ki tud billenteni?
2022. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!