Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miket mondanak azok a csávók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondanak azok a csávók diszkóban vagy házibuliban, akik odamennek egy jó csajhoz aztán megdugják vagy leszopatják a wc-ben nem sokkal később?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted itt leírjuk neked, aztán jövő pénteken a diszkóban eldarálod a betanult dumát és varázsütésre majd dugni fogsz? Nem fogsz, de nincs is ilyen konkrét szöveg.
ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te a vesémbe látsz, pont ezt terveztem. :D
ápr. 28. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem a szöveg számít.
ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
"Tisztelt Hölgyem! Legyen szíves, adjon nékem egy táncot, majd a nóta végeztével a toaletten nyelje be a botom."
ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor költs. :D
ápr. 28. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem csak a duma számít, hanem legyen a pasinak egy ellenállhatatlan kisugárzása.

Volt már ilyen esemény az életemben, de az nem disco wc-ben történt.

ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Arról sztoriznak, hogy milyen menőn élnek.
ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem haverom ilyen, minden héten megdug valakit.
ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szöveg a lènyeg, hanem az is, hogy ki ès hogyan adja elő.


Èn volt, hogy kèt csajt szedtem fel anno egy buliban. Kèsőbb mikor talàlkoztam az egyik csajjal akkor mondta, hogy a fiù ismerősei faggadtàk, hogy milyen szöveggel tudtam őt felszedni?


Valami nagyon bèna szöveggel szòlìtottam meg, de mivel làttam, hogy tetszek neki (abbòl ahogy ràm nèzett ès làttam, hogy zavarban van).


A fiù ismerősei nem èrtettèk, hogy tudtam ilyen bèna szöveggel felszedni ès mièrt adta be a derekàt.


Hozzà teszem, hogy nem szexeltünk a buliban csak csòk volt ès szàm csere, de az elèg igénytelen aki kèt mondat utàn a wc-ben szopja a pasit..kb mintha mindegy lenne neki.


Ha nagyon görcsösen nyomulsz azt a nők megérzik és le fognak rázni.


Volt mikor én is görcsös voltam és még olyan csaj se jött össze velem aki a szintem alatt volt. Amikor leszartam ès csak bulizni akartam ès nem azzal a céllal mentem oda, hogy húú na ma valakit elkapok akkor meg sokszor a lányok jöttek oda mert tetszett nekik ahogy táncolok.

ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem számít mit mondasz, az már sokkal inkább, hogy hogyan, mindamellett, hogy milyen magas vagy, milyen a tested és hogy nézel ki...
ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!