Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők előfordult valaha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők előfordult valaha, hogy ti kértétek a férfi partnereteket, hogy hadd ujjazzátok meg őt?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Eszembe se jutna. Ha o kérné, lapátra tenném a kis buzavirágot, de azonnal.
ápr. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Attól még nem búza. Nővel szexel... de ezt egy ostoba nő sosem értheti meg. Mondom ezt úgy hogy már több csaj akarta nekem, de sosem engedtem. És nem is fogom.

Ment inkább a búza topicodba! Ott ennél betegebb dolgokat is olvashatsz. És ott tényleg pasik művelnek egymással okádék dolgokat.

ápr. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt rá példa, kíváncsi voltam! Hála az égnek a partnerem nyitott volt ilyenre is.
ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretném de párom elutasítja. Pedig ha nekem jó érzés neki is biztosan az lenne.
ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Na ja, megint egy pasi, aki a notol megkoveteli az analt, de forditva hallani sem akar rola: "Mondom ezt úgy hogy már több csaj akarta nekem, de sosem engedtem. És nem is fogom."
ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem pasiként izgat. Szeretem a sexben nyitott gátlástalan nőket.
ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Volt már rá példa
ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem kértem simán szopás közben bedugtam egy ujjam a seggébe.
máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi volt a reakciója??
máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt egy ilyen barátnőm, aki egyszer ilyet csinált nekem, mondjuk azt hozzá teszem nagyon finom volt és gyengéd, az egyik alkalommal mikor szexelni akartunk valahogy úgy alakult a helyzet hogy ő mögöttem volt, hátulról el kezdett simogatni puszilgatni mindenhol és a fülembe kezdett suttogni szépeket, de ekkor már éreztem hogy az ujját már kezdi betolni, mivel szerettük egymást így nem voltak kétségeim afelől hogy amit csinál az esetleg fájni fog. Majd annyira jól csinálta hogy segítettem neki, és olyan pózt vettem fel ami ehez kellett. Aztán persze beszélgetés is ezzel kapcsolatban:)
máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!