Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, urak, fiúk! Jártatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, urak, fiúk! Jártatok úgy, hogy a partneretek (hosszú kapcsolatban) megjátszotta az orgazmust s ez befolyásolta a további hozzáállásotokat a szexhez s túljutottak-e ezen valaha és hogy?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy onnantól kezdve, nem tudtad elhinni, hogy jó volt-e vagy sem, elment-e vagy sem, élvezte-e vagy sem az együttlétet s ezek következében nem tudtad te se olyannyira élvezni a szeánszokat s elengedni magad.


Velem valami ilyesmi történt jó néhány éve s úgy érzem ezzel igencsak el lett cs*szve az önbecsülésem szexuális téren. Mégpedig azért, mert szerintem nekünk férfiaknak is jó, ha a nőnek jó. Az egy óriási löketet és elégedettséget ad. Egyszerűen durva jó érzés, ha a nő (is) elélvez. Szóval nem értem, miért kell megjátszani ahelyett, hogy megmondaná, hogy:

(1) nem jó, hagyjuk abba,

(2) inkább így csináld/csináljuk

(3) vagy már a legelején, hogy nincs kedve.


Egyszer ez szóba került s akkor elmondta, hogy igen, megjátszotta. Lehet, hogy jobb lett volna, ha nem mondja el.


Az ilyen jellegű csalódás befolyásolta esetleg a következő kapcsolatotokat? Előítéletekkel álltál neki vagy el tudtad engedni a korábbi csalódást?


Köszi


Kort is írjatok ill. a kapcsolat hosszát. Köszi



2016. márc. 6. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg csak fel sem all ,nem hogy megjatszam....
2016. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez nehéz ügy. Ha megjátsza, neked akar jót, nem azért, mert bántani akar. Ha őszinte, akkor sem lesz több az önbecsülésed.

Igazából egy nő, ha jól csinálja, az életben nem veszed észre, hogy megjátssza.

Sok nő nem tud elélvezni. Van olyan nő, aki azt sem tudja, mi az az orgazmus, mert még nem élte át. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Viszont rengeteg olyan is van, aki nagyon tud élvezni.

Túl drámaian fogod fel és egy ördögi körbe kerülsz, mert minden nőtől kérdezgetni fogod, hogy "Jó volt? Jó volt??"

Ezt a nők nem szeretik... Sőt... Kiborulnak tőle. Felejtsd el! Ne görcsölj, mert nem lesz jó vége. A nőknek olyan orruk van ehhez, hogy a legapróbb bizonytalanságot is megérzik, és később már lehet azért nem fog elélvezni, mert megváltoznak az érzelmei. Persze ezt soha nem fogják bevallani, mert nem akarnak megbántani, és nem is igazán tudatos ez a dolog náluk, tehát nem is lehet elítélni őket emiatt...

Próbálj lazítani, sportolj, fejleszd magad, attól nő az önbecsülésed és nem leszel feszült sem. Csak lazán. Mond azt neki közben, hogy: "Gyönyörű vagy!" Spontán, de ne vigyél túlzásba semmit!

Ne azt kérdezd folyton a végén, hogy: "Jó volt? Jó volt??" Ezt nem szeretik a csajok. Sőt.. Ki vannak tőle. Hidd el, nem szeretik, ha egy férfi nem bízik magában. Nagyon jó orruk van hozzá.

Mondd azt a végén mosolyogva, hogy "Húú, ez nagyon dögös volt szépségem és csókold meg érzékien!

Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok maguktól, ússz az árral, és ne gondolkodj!

2016. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A végén ismételtem magam, azt ne vedd figyelembe, csak már variáltam, milyen sorrendbe írjam le és belekavarodtam. (Második voltam.)
2016. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hogy valaki megjátszotta-e de totál nem is érdekelne.

De az is túlzás, hogy emiatt ilyen lelki válságba került.

Lehet, hogy pont ezt akarta tenni veled, ezért mondta csak. Sok a gomosz.

Én úgy csinálom a szexet ahogy nekem jó, az áltaában jó a lánynak is kb ugyanannyira mint nekem. Ha mégsem akkor azzal nem illünk össze.

Ez egy nagy tévút, hogy úgy próbálj szexelni hogy azzal a lánynak akarsz megfelelni. Vagy ezen emészd magad, hogy élvezett-e vagy csak megjátszotta. Nem erről szól ez a dolog.

25f

2016. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, részben van csak igazad. Az jogos, hogy úgy csinálod, ahogy jó neked (is!) de azért figyelni kell a másikra is.

Az, hogy nem köt kompromisszumot (ésszerű határokon belül) vezet a párkapcsolatok végéhez.

Könnyebb azt mondani: Á, nem illünk össze, pedig ez nem feltétlenül igaz. Nyilván, ha megpróbál az ember változtatni, vagy megbeszélni a problémát és úgy sem oldódik meg, akkor lépni kell. De ha túl lazára veszi a figurát, akkor kevesebb eséllyel lesz igazi párkapcsolata. Nyilván függ az eltöltött időtől is, mert egy olyan lánnyal, akivel mondjuk 4 hónapja van együtt és már ilyen problémák vannak, az nem jelent jót, de ha egy 5 éves kapcsolatról beszélünk, ott már más megvilágításba kerül a dolog.

Lazának kell lenni az tény, nem szabad ilyeneken gondolkodni, főleg nem belebetegedni, de a totális passzivitás sem megoldás.


Szintén második voltam


35/F

2016. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

2-es mindent elmondott amit a témáról tudni érdemes

Lehet h volt aki megjátszotta, de sosem vallattam senkit erről.

Könnyen lehet h te kergetted bele a színlelesbe azzal h faggattad h jo volt e neki, es mivel nem akart megbántani es nem akarta magát orgazmuskeptelen "selejtnek" érezni, inkabb azt mondta h igen. Es ebből utána mar nagyon nehéz kijönni.

Figyelj a visszajelzesekre, próbálj ezek alapján folyamatosan javulni, de az orgazmussal kapcsolatos kikérdezes hosszú tavon nem tesz jót a szexnek sztem sem.

2016. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Akkor most mint lány/nő én is elmondom a véleményem.

Sok nő nem, vagy csak a csikló izgatására tud elmenni. Azok akik át tudnak élni hüvelyi orgazmust, nagyon ritkák. Én is az utóbbiak táborát erősítem, és ezt nagyon sokáig szégyelltem is! Velem is sokszor előfordult az előző kapcsolataimban, hogy megjátszottam, de nem azért mert a pasival volt a baj, sőt. Csak egyszerűen nem mertem nekik elmondani, hogy hát ez van, nekem ez így nem megy. Féltem, hogy mit gondolnak.

Szerencsére a mostani párom már az első hónapban rájött, hogy nekem mi a jó, 2 éve vagyunk együtt és most minden tökéletes.

Szóval lehet, hogy azért játszotta meg, mert ő is ilyen típus, és félt ezt bevallani. Kérdezz rá, vagy esetleg mikor arra kerül a sor, akkor kérd meg, hogy mondja el, hogy jó neki, hogy szeretné. Mindenki más, össze kell csiszolódni. Ne szégyelljétek megbeszélni, legyetek nyíltak.


21/l

2016. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!