Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Miert hagyjatok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Miert hagyjatok el a kisebb meretu ferfiakat ?

Figyelt kérdés
Nincs semmi garancia arra, hogy a kovetkezo nagy(obb) lesz.
ápr. 29. 09:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
#10 Pedig simán lehet hogy de. Van olyan nő aki 40 partneréből egyik sem volt kisfarkú.
ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

De a mai jol kinezo Noknek az atlag meret is keves.


Szamukra a minimum beszallo 17-8 cm.

ápr. 29. 13:45
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Az én pasimnak is kicsi a farka. Alig van póz amiben érzem ha bennem van. Neki jó a szex velem de sajnos nekem nem.

Nem is egyszer csaltam már meg mert hiába elégít ki kézzel szájjal akkor is hiányzik az az érzés amikor faroktól élvezek és érzem hogy kitölt.

Nem szeretném megbántani ezzel de tudja ő hogy mi a helyzet. Ezért is fogunk szakítani hamarosan mert nem megy köztünk ez a dolog.

ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Csak azért nem hagyod még el mert kifosztod előtte anyagilag?
ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
14. Nekem több pénzem van mint neki jobban keresek. Sőt mondok jobbat. Sokszor én segítem ki anyagilag hónap végén.
ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Ezután keresel egy 18-20/6-os farkat? :) Vagy inkább 22/7-eset?
ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
15. Neked is 12 centis azért nem tetszik amit írtam? Gondolom aláztak már meg nők emiatt azért szólsz be.
ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
#17 8-as válaszoló voltam.
ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes hogy pont te jössz panaszkodni aki megcsalta a párját már vagy 50x? Ezért semmisülnek meg lelkileg azok a férfiak akik alatt nincs 18-as ami alkar vastag.
ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!